Cтаття

8 листопада, 2022

Digital-ізація волонтерства у Дніпрі

Digital-ізація від «Цифрова трансформація ОГС» допомагає Координаційному штабу волонтерів Дніпра стати найбільшим волонтерським центром міста та області.

Illustration

Координаційний штаб волонтерів Дніпра (КШВД) - благодійна організація громадян міста та області. Основа її діяльності - координація волонтерської допомоги від населення та виробництв до військових частин, територіальної оборони, шпиталів та переселенців.

Основний запит

КШВД був створений через 4 години після повномасштабного вторгнення росії в Україну 24 лютого 2022 року. Події тих днів вимагали миттєвої реакції на потреби військових, медиків, цивільних, переселенців, яких щохвилини більшало.
Відтак, КШВД необхідно було якомога швидше

  дати людям знати, що така організація розпочала свою діяльність, і вони можуть надати/отримати допомогу,

  залучити якнайбільше різноманітних джерел допомоги. 

 • Ключові досягнення:


  Створення та "розкрутка" соціальних мереж
  ● 20 та 10 тисяч підписників у Facebook та Telegram всього за перші 1,5 місяці від створення сторінок
  ● близько 18 тисяч підписників у Instagram на сьогодні

  Створення сайту
  ● вихід на міжнародний рівень та створення версій сайту 6-ма мовами

 • Ключові надбання:


  Створення інтернет-каталогу мерчу організації у форматі аукціону
  Початок проєкту “Digital допомога тилу”

Шлях до успіху КШВД

Етап 1Створення та просування сторінок Штабу у соціальних мережах

Першим кроком до digital-ізації КШВД стало створення соціальних мереж для більш швидкого розповсюдження інформації про потреби у допомозі.
Коли Штаб звернувся по допомогу до команди «Цифрова трансформація ОГС», в них вже була створена Facebook-сторінка. Для охоплення більш широкої аудиторії digital-фахівці ЦТ ОГС 
● рекомендували та допомогли створити аккаунт в Instagram та Telegram-канал Штабу;● розповіли, як вести та наповнювати ці соціальні мережі.

Наступним кроком стало просування соцмереж Штабу. Перед початком роботи «Цифрова трансформація ОГС», у соцмережах КШВД зовсім не було аудиторії. На кожну соціальну мережу підписників було близько 200-300.
Спеціалісти ЦТ ОГС допомогли залучити лідерів думок та блогерів в Instagram до поширення дописів КШВД. Від них на сторінки Штабу почали переходити інші користувачі. Люди безперервно підписувались на КШВД, репостили запити з потребами, писали з пропозиціями надати допомогу тощо. Завдяки соціальним мережам потреби Штабу закривались за лічені хвилини.
Для охоплення ще більшої аудиторії «Цифрова трансформація ОГС» запустили таргетовану рекламу сторінок КШВД у Facebook та Telegram. Незважаючи на стислі строки та оперативність створення рекламних креативів, таргет дав хороші результати. За 1,5 місяці у Facebook, Telegram Штаб набрав 20 та 10 тисяч підписників відповідно.

Хочете застосовувати соціальні мережі для просування вашої організації?

Наші спеціалісти допоможуть робити це правильно та ефективно! Залишайте заявку на консультацію, щоб дізнатись, як вашій організації отримати максимальну користь від соцмереж.

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Етап 2Створення сайту Координаційного штабу волонтерів Дніпра

Коли за допомогою соціальних мереж про КШВД дізналось багато людей та благодійників, постала потреба у розробці сайту організації.
Функціонал соціальних мереж розрахований на більш ситуативну діяльність - швидко розповсюдити запит на допомогу та швидко закрити його. Сайт дозволив би зробити комунікацію "благодійник-Штаб-потребуючий" більш стабільною та сталою.
Команда "Цифрова трансформація ОГС" допомогла КШВД оперативно створити сайт та правильно наповнити його необхідною інформацією, зокрема:
● реквізитами,● розділом “Часто задавані питання”,● звітами штабу у розділі “Блог”.
До сайту також було під'єднано платіжну систему (для можливості донатити потребуючим через організацію).

Етап 3Створення сторінки Координаційного штабу волонтерів Дніпра у Вікіпедії

Оскільки Координаційний штаб волонтерів Дніпра став вже досить потужною та авторитетною організацією, необхідно було закріпити його позиції.
Відтак, від КШВД надійшов запит створити власну сторінку у Вікіпедії - загальнодоступній багатомовній онлайн-енциклопедії. 

Організації, які мають сторінку про себе на цьому ресурсі, викликають більше довіри у донорів та партнерів. 
Команда ЦТ ОГС допомогла Штабу створити таку сторінку. Завдяки цьому, зокрема, інформація про організацію одразу з’являється на першому місці пошукових видач.

Illustration

Нове слово у волонтерстві: волонтерський мерч КШВД

Координаційний штаб волонтерів Дніпра став найбільшою волонтерською організацією міста та області. Він об’єднав навколо себе тисячі людей, які надають або отримують допомогу. Популярність Штабу серед населення досягла такого рівня, що люди запропонували створити рекламну продукцію організації (мерч). Гроші від продажу передавалися б на підтримку армії.
Для реалізації цього задуму "Цифрова трансформація ОГС" створила на сайті КШВД сторінку з товарами. Команда ЦТ ОГС 

  розробила концепцію та інтерфейс інтернет-каталогу мерчу (картки товарів, кошик, адмін-панель);

  інтегрувала до каталогу платіжну систему;

  інтегрувала доставку Новою Поштою.

Сьогодні це повноцінний ресурс - інтернет-магазин мерчу у форматі аукціону: за кожен товар вказана стартова ціна, яку можна збільшити за бажанням.
Для просування інтернет-каталогу мерчу КШВД також використовуватимуть ресурси, отримані з гранту на рекламу від Google Grants.

Результати digital-ізації

Digital-ізація КШВД від CSODigital допомогла:
● збільшити масштаби діяльності,● залучити нових партнерів, зокрема, міжнародних,● стати впізнаваною та авторитетною,● впроваджувати нові ідеї та тренди в українському волонтерстві.

 • Illustration

  “Сьогодні Координаційний штаб волонтерів Дніпра - впливова та авторитетна волонтерська організація. Я вважаю, що, у тому числі, за допомогою digital-інструментів, Штаб зміг досягнути поставлених цілей”,
  - Артем Демченко, лідер організації "Цифрова трансформація ОГС"

Бажаєте просувати вашу організацію в Інтернеті?

Залишайте заявку на безкоштовну консультацію наших спеціалістів!

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Інші кейси ЦТ ОГС

Illustration

Вихід у Web ПО GFAS

Розробка сайту та грант на рекламу для Пацієнтської організації GFAS.

Illustration

Save Animals Ukraine

Розробка сайту для організації, яка допомагає безпритульним тваринам.

Illustration

Фонд оборони країни

Digital допомога тилу: розробкаа сайту для організації "Фонд оборони країни".