Стаття

1 березня, 2023

Допомога з Google Ad Grant

"Мені потрібна допомога з Google Ad Grant!"
До нас часто надходять такі запити. Клієнти кажуть: "Потрібна допомога, підтримка, вказівки. Як отримати Google Ad Grant? Як максимізувати її цінність, коли вона вже є у організації?” Нам задають такі питання буквально щодня. І є кілька порад, які ми можемо дати.

Illustration

Дотримуйтесь правил відповідності

Якщо у вас є грант на рекламу Google і ви керуєте ним самостійно, одна з важливих речей — це просто дотримуватися правил відповідності Google Ad Grant. Це дійсно важливо для підтримки активності вашого облікового запису. Якщо ваш акаунт призупиняють, відновити його - досить трудомісткий процес. Тому краще заздалегідь потурбуватися, щоб цього не сталося.

Регулярно працюйте над обліковим записом

Однозначно корисним буде щотижня виділяти час на оптимізацію вашого облікового запису. Завжди є нові речі і способи, які можна застосувати і покращити продуктивність, тому ми рекомендуємо виділяти хоча б пару годин щотижня на таку роботу. Заплануйте її на якийсь день тижня і просто приділіть цей час обліковому запису Google Ads.
Багато в чому ця задача ґрунтується на просто постійному додаванні нових ключових слів, нових варіантів оголошень та переконанні, що ваше відстеження конверсій працює ідеально. Існує багато поточної роботи з обслуговування, яка робить облікові записи дійсно успішними, і якщо ви виявите, що пропускаєте тижні або місяці такої роботи поспіль, ефективність облікових записів може справді погіршитися. Найчастіше і найгірше тут те, що ваш акаунт врешті може перестати задовольняти правила відповідності Google Ad Grant та бути призупиненим. Дуже важливо регулярно покращувати свій обліковий запис. 

Дотримуйтесь вимог до роботи з обліковим записом

Насправді, до роботи з обліковим записом існують певні вимоги. Вам потрібно входити в обліковий запис принаймні раз на місяць. Так Google знатиме, що ви все ще залучені в роботу з грантом. Якщо ви знехтуєте цією вимогою, ваш обліковий запис буде призупинено. 
Якщо у вас виникне ситуація, коли вам не вистачатиме на це часу, - краще звернутися до спеціалістів. 
Ви з впевненістю можете отримати допомогу у керуванні Google Ad Grant у нас. Фахівці CSODigital не просто беруть на себе роботу з грантом, а й суттєво полегшують вам цим життя, звільняючи час для інших аспектів розвитку вашої організації. З нами не потрібно буде турбуватися про електронні листи від Google, попередження про відповідність правилам та ін.

Потрібна допомога з Google Ad Grants?

Довіртесь нашим фахівцям! Залишайте заявку на безкоштовну консультацію.

Спасибо!

Мы скоро с вами свяжемся

Can't send form.

Please try again later.

Інші статті про Google Grant

Illustration

GAG: що змінилося у 2022 році

Що саме змінилося у 2022 році? Які зміни ще попереду?

Illustration

Міфи про Google Ad Grants

Розвінчуємо найпоширеніші міфи про Google Ad Grants.

Illustration

Google Ad Grants для НКО

Усе, що потрібно знати про GAG некомерційним організаціям.