Cтаття

17 грудня, 2022

Google Ad Grants для некомерційних організацій: що вам потрібно знати

Починаючи з 2003 року, Google Ad Grants допомагають некомерційним організаціям комунікувати, набирати персонал, збирати кошти тощо. Вони є інструментом, який може пришвидшити прогрес неприбуткової організації у досягненні її цілей.
Але, щоб скористатися цією фантастичною можливістю, некомерційні організації також повинні знати, як отримати Google Ad Grant, як ним керувати та як отримати від нього максимальну користь. Ми зібрали всю корисну інформацію, щоб показати вам, як цей ключовий ресурс може працювати для на користь вашої організації.

Illustration

Google Ad Grants надає відповідним некомерційним організаціям рекламу на суму до 10 000 доларів США на місяць. Хоча багатьом організаціям і близько не знадобиться ця сума, щоб досягти своїх цілей, ці гранти надають як стимул для збільшення впливу вашої неприбуткової організації, так і можливості для її розвитку.
Ми раді допомагати некомерційним організаціям дізнаватись, як Google Ad Grants може принести їм користь їм. Якщо ви зацікавлені в перевагах Google Ad Grant, зв’яжіться з нами, щоб отримати більше інформації та фахову консультацію.

Зацікавлені в перевагах Google Ad Grants?

Залишайте заявку на безкоштовну консультацію від наших спеціалістів.

Спасибо!

Мы скоро с вами свяжемся

Can't send form.

Please try again later.

Що таке Google Ad Grant?

Основи

Вважайте Google Ad Grant секретною зброєю вашої неприбуткової організації. Ви можете використовувати його, щоб надсилати важливі оновлення для своїх прихильників, поширювати свій меседж, отримувати високі позиції в Google тощо. Можливо, ви вже чули про Google Ad Grant або лише вперше бачите цю назву. У будь-якому випадку, не хвилюйтеся — тепер ви нічого не втрачаєте.
Простіше кажучи, Google Ad Grant надає схваленим некомерційним організаціям 10 000 доларів США на місяць у вигляді рекламних кредитів, які можна витрачати на рекламу в результатах пошуку Google. Цю програму створила Шеріл Сендберг, яка зараз є генерьним директором Facebook, щоб надати неприбутковим організаціям можливість охопити нову аудиторію в Інтернеті та розширити вплив, який вони здійснюють у світі.
Ви коли-небудь вводили щось у Google і помічали рекламу, яка з’являлася у верхній частині екрана? Наприклад, припустімо, що ви хочете придбати пару футбольних бутсів, тож шукаєте їх у Google. У верхній частині сторінки ви, ймовірно, знайдете оголошення від таких продавців, як Nike, Adidas тощо. Ці продавці купують такий рекламний простір, оскільки знають, що ви шукаєте саме футбольні бутси. Тому, якщо вони відображатимуться у результатах вашого пошуку якнайвище, ви більш імовірно купите пару саме в них. Тоді, якщо пара бутс Adidas припаде вам до душі, і ви натиснете на їх посилання, Adidas заплатить Google за цей клік. Для Adidas ціна реклами варта того, тому що завдяки їй вони отримують продажі.
Google Ad Grant робить те саме. Він дає змогу розміщувати ваші оголошення у місцях з високим рейтингом. Наприклад, уявіть, що ви - організація з порятунку тварин, і у вас є собаки, яких можна прилаштувати. Ви можете дати оголошення людям, які знаходяться у вашому географічному регіоні, що шукають собак або іншу схожу інформацію, наприклад, "Чим погані заводчики песиків?". Ваші оголошення з'являтимуться, коли люди шукатимуть ці терміни. А коли вони натискатимуть на них - їх перенаправить на ваш сайт.в них. Тоді, якщо пара бутс Adidas припаде вам до душі, і ви натиснете на їх посилання, Adidas заплатить Google за цей клік. Для Adidas ціна такої реклами варта того, адже завдяки їй вони отримують продаж. 
Завдяки фінансуванню від Google Ad Grant сайт вашої некомерційної організації може відображатися на найвищих позиціях в Google без жодних витрат. По суті, Google сплатить за кліки, які ви отримуєте з ваших рекламних місць. Так, ви можете "витрачати" до 10 000 доларів на місяць за ці кліки. Залежно від того, скільки людей шукають інформацію чи послуги, які ви надаєте, ви можете охопити багато людей безкоштовно, використовуючи Google Ad Grant. Це чудова програма, і ми вважаємо, що це чи не один з найменш використовуваних ресурсів, які сьогодні є у розпорядженні некоменрційних організацій.
Google Ad Grant не лише залучає людей на ваш веб-сайт, але й спонукає їх до значущих дій, коли вони потрапляють на нього.

Відповідність вимогам Google Ad Grants

 Як дізнатися, чи має ваша некомерційна організація право на отримання Google Ad Grant? Ось стислий список, який допоможе вам визначити, чи відповідає ваша організація вимогам:
● Ви маєте бути некомерційною організацією 501(c)(3) у Сполучених Штатах або мати подібний статус в одній із 50 країн● Ваша організація не може бути лікарнею, школою/коледжем або державною установою. Проте благодійні підрозділи освітніх закладів все ще можуть відповідати вимогам.● Ви повинні мати високоякісний веб-сайт, який відповідає наведеним стандартам. Сайт також має бути розміщено у вашому власному домені (наприклад, «ournonprofit.org», а не «ournonprofit.weebly.com»).● Якщо ви вперше подаєте заявку на отримання гранту від Google, на вашому веб-сайті має бути встановлено сертифікат SSL (це означає, що на панелі навігації в Google Chrome з’явиться значок замка). Якщо біля URL-адреси вашого веб-сайту в Chrome ви бачите “небезпечно”, це означає, що SSL не встановлено або виникла проблема з конфігурацією.● Ви повинні прийняти умови використання Google for Nonprofits (для некомерційних організацій) та Google Ads .
Зауважте, що релігійні організації, зокрема, молитовні будинки, мають право на отримання гранту від Google. Проте ваша організація має офіційно подати заявку на отримання статусу 501(c)(3) і одержати його. Молитовні будинки часто звільняються від податків за замовчуванням, і тому більшість з них ніколи офіційно не зверталися за отриманням цього статусу. Якщо це ваш випадок, вам потрібно буде подати заявку та отримати статус 501(c)(3), перш ніж почати подавати заявку на Google Grant.
Якщо ви відповідаєте цим критеріям, ви маєте право на участь у програмі. 

Illustration

Google Grants: як подати заявкуЩоб дізнатися, як подати заявку на Google Ad Grant, перегляньте нашу статтю “Заявка на гранти Google: найкращий посібник із подання заявки”.

Навіщо взагалі отримувати Google Ad Grant?

Хоча отримання гранту на рекламу не завжди є складною процедурою, багато неприбуткових організацій вже занадто завантажені, щоб займатись цим. Ви можете запитати: навіщо взагалі витрачати час на подачу заявки на грант від Google? Але ми вважаємо, що це варте вашої уваги. І ось чому.

Залучайте більше відвідувачів на сайт

Ваш веб-сайт може спрямовувати зацікавлених читачів до всього, що ви хочете рекламувати, зокрема, до можливостей волонтерства, способів пожертвувати, надання прихистку домашнім тваринам, занять, вебінарів, подій або ключової інформації про розвиток громади. Google Ad Grant розміщує ваші цінні новини та інформацію на самому верху пошукової системи, що дає змогу користувачам побачити ваш контент. Особливо тим, хто, найімовірніше, зацікавлений у ньому.

Зверніться до своїх донорів у спрощений спосіб

Коли справа доходить до спілкування з донорами, більшість некомерційних професіоналів добре знайомі зі складним завданням підвищення показників e-mail-маркетингу, збільшення кількості поширень в соціальних мережах або загалом забезпечення того, що ваші прихильники бачать ваші заклики до дії. У багатьох випадках досягнення цілей зі збору коштів залежить від того, чи побачать прихильники ваш контент.
Google Ad Grant дає вам можливість спрощено спілкуватися з наявними донорами. Хоча рекламні оголошення не замінюють прямого надсилання донорам електронних листів, вони покращують вашу загальну видимість в Інтернеті.

Рекламуйте кілька кампаній одночасно

З Google Ad Grant ви не обмежені лише однією рекламною кампанією. У вас є можливість спробувати кампанії для декількох ключових слів одночасно. Таким чином ви можете урізноманітнити меседжі, з якими звертаєтесь до аудиторії, і отримаєте можливість порівнювати успіхи та недоліки різних кампаній. Використовуючи ці показники, ви зможете визначити, які маркетингові стратегії працюють, а які ні.

Відстежуйте прогрес кампанії за допомогою даних

Потужний інструмент Google Analytics працює в парі з Ad Grant, що може надати вам точні дані про ефективність ваших кампаній, залученість і веб-сайт. За допомогою цих інструментів ви можете оптимізувати свій веб-сайт відповідно до своїх цілей.

Кому підійде Google Ad Grants?

Розмір організації

Багато організацій, особливо невеликі некомерційні, сумніваються, чи достатньо вони великі, щоб повністю скористатися перевагами Google Ad Grant. Хоча подання заявки на отримання гранту від такої великої компанії, як Google, може здатися страшною процедурою, грант розроблено з урахуванням особливостей усіх некомерційних організацій. Те, що у вас менша команда, не означає, що ви не можете скористатися грантом від Google.
Основні фактори, які визначають потенційну цінність гранту Google для вашої організації:

  Скільки людей шукають теми, споріднені з діяльністю вашої організації?

  Чи є на вашому веб-сайті контент, який стосується цих тем?

Відповіді на ці питання не залежать від того, наскільки великою чи малою є ваша організація! Деякі невеликі некомерційні організації охоплюють широку аудиторію та мають на своїх веб-сайтах контент, який шукає їх цільова аудиторія. Ці некомерційні організації дуже добре використовують Google Ad Grant.
Насправді, менші некомерційні організації можуть отримати навіть більше переваг завдяки Google Ad Grant — спосіб, у який грант надає рекламні кредити, забезпечує однакові умови для некомерційних організацій будь-якого розміру.

Потенційні варіанти використання

Ми розглянули, що таке Google Ad Grant, і що він може запропонувати. Але що це може означати з практичної точки зору? Це набагато більше, ніж просто залучення трафіку на ваш сайт! Давайте розглянемо кілька напрямків, у яких некомерційні організації можуть використовувати Google Ad Grants більш креативно та ефективно.

 • Інформування та навчання громадськості шляхом залучення нових відвідувачів

 • Продаж квитків на вистави, заходи, вебінари тощо

 • Керування особистими діями, як-от заклик дати прихисток тваринамвитків на вистави, заходи, вебінари тощо

 • Набір волонтерів для просування місії організації або роботи над конкретною справою

 • Адвокація за допомогою активізації масової активності, підписання петицій і контактів з виборними посадовими особами

 • Просування можливостей пожертвування та спонсорства для отримання коштів

 • Формування аудиторії шляхом залучення нових підписників на розсилку

Як бачите, можливості використання Google Ad Grant на повну не закінчуються лише збільшенням веб-трафіку. Натомість, використовуючи ретельно таргетовану рекламу, ви можете просувати свої заходи, інформувати громадськість, залучати прихильників та робити свій внесок у справу, яка вам не байдужа. Ваша робота має значення – грант гарантує, що ваші зусилля побачать якомога більше людей.

Як використовувати Google Ad Grant

Багато людей зосереджуються на тому, що мають 10 000 доларів на місяць для витрат, тому хочуть використати всю суму. Однак менше може бути краще. Замість того, щоб використовувати повну суму, ви можете приділити більше уваги своїм результатам і коефіцієнтам конверсії. Чи потрапляють люди на сайт і чи заповнюють вони реєстраційні форми? Чи роблять вони пожертвування? Чи реєструються вони як волонтери? Чи дивляться вони відео, які ви створили, щоб навчити їх різним темам?
Це результати, які дійсно важливі. Google структурував всю програму так, щоб ви фактично не зосереджувалися на тому, скільки витрачаєте. Натомість, краще зосередитися на цінних конверсіях.

Отримання гранту

Коли ви підтвердите, що ваша організація відповідає вимогам Google Ad Grant, вам потрібно буде виконати кілька завдань, перш ніж ви будете готові подавати заявку. 
Якщо ви вже є учасником Google для неприбуткових організацій, то можете перейти одразу до пункту 3.
1. Якщо ви раніше не реєстрували свою організацію на TechSoup.org, зареєструйте обліковий запис. TechSoup надає знижки та інші послуги, які самі по собі можуть бути корисними, а також надає Токен Перевірки, який Google використовує для перевірки вашої відповідності своїм умовам.2. Використовуйте свій Токен Перевірки TechSoup, щоб зареєструватися в Google для неприбуткових організацій.3. Переконайтеся, що на вашому веб-сайті встановлено Google Analytics. Його має бути інтегровано на ваш веб-сайт перед поданням заявки.
Тепер ви готові розпочати процес подання заявки! Це відбувається в два етапи.
1. Під час подання заявки ви надішлете веб-сайт своєї некомерційної організації на розгляд Google .2. Після того, як ви подасте свій веб-сайт, вам потрібно буде створити базовий обліковий запис Google Ads і подати його на затвердження.3. Вам також потрібно буде налаштувати відстеження конверсій на вашому веб-сайті. По-перше, встановіть на своєму веб-сайті Менеджер тегів Google, щоб ви могли встановити декілька цілей для свого сайту. Цілі - це відстежувані цінні дії, які ви хочете, щоб ваші користувачі виконали. Встановлюючи ці цілі, ви скеровуєте свої інструменти аналітики, щоб визначити, які сторінки або оголошення створять найбільш ефективний шлях виконання користувачами бажаного завдання.
У процесі оформлення заявки вам буде запропоновано вибрати, який обліковий запис Google Ads ви бажаєте зареєструвати: "Розумні кампанії" або "Класичний". Щоб отримати доступ до повного набору інструментів та опцій, подайте заявку на класичну версію.

Початок роботи з грантом

Тепер у вас є грант, тож як отримати максимальну віддачу від нього? Більшість організацій не будуть використовувати всі $10,000 щомісячних рекламних кредитів, які надає грант. Насправді, багато неприбуткових організацій досягають своїх цілей, не витрачаючи повної суми, і все одно отримують безпрецедентні прибутки.
Однак, рекламні кредити не переносяться з місяця на місяць, тому ви захочете використати всі можливі стратегії, щоб ваші зусилля принесли найкращі результати. Ось кілька простих дій, які ви можете зробити для істотного покращення вашої реклами:
● Запустіть 3-5 кампаній: оптимальний обліковий запис Google Ad матиме приблизно від 3 до 5 або більше кампаній. Якщо запускати велику кількість кампаній, вам може бути надто важко керувати ними. Виберіть кампанії на основі того, що саме ви хочете рекламувати. Наприклад, можливо, у вас є одна кампанія для вашого блогу, а інша – для волонтерства.● Подбайте, щоб групи оголошень були точними. Групи оголошень в кожній кампанії мають бути конкретними та точними. Наприклад, якщо ваша організація є притулком для тварин, у вас може бути кампанія «Прихисток для тварин». У цій кампанії вам потрібно буде мати набір тісно пов’язаних ключових слів і оголошень, націлених на широкий спектр пов’язаних фраз. Наприклад, кампанія, що спрямована на сприяння прихистку тварин із притулків, може мати такий набір ключових слів: взяти собаку, взяти кота, завести собак, завести котів, прихисток для тварин, чому краще взяти тварину з притулку, завести домашнього улюбленця, прихистити тварину, прихистити тварин поблизу мене.● Використовуйте принаймні 1 адаптивне пошукове оголошення (Responsive Search Ad (RSA)) на групу. Кожна група оголошень повинна містити щонайменше 3 оголошення, з яких одне - адаптивне пошукове оголошення. RSA дозволяють використовувати безліч різних заголовків або описів, які Google буде алгоритмічно змішувати і поєднувати для створення найкращого можливого показника кліків для вас. Налаштування RSA може зайняти трохи більше часу, ніж налаштування звичайного оголошення, але це може бути того варте з точки зору результатів.● Експериментуйте з різними заголовками й описами. Кожне оголошення повинно використовувати весь простір, відведений для заголовків та описів. Ви маєте використовувати якомога більше символів, щоб максимізувати рекламний простір.● Використовуйте розширення оголошень якомога частіше. Є багато розширень оголошень, які можуть бути корисними, але є кілька, які ми вважаємо необхідними. До них відносяться: розширення виносок, які дозволяють додавати короткі тезові фрази, які привертатимуть увагу, під вашим оголошенням; розширення посилань, що додають посилання на інші сторінки вашого веб-сайту; і розширення дзвінків, які допомагають збільшувати кількість звернень телефоном і дозволяють мобільним користувачам дзвонити одним натиском кнопки.
Тепер, коли ви маєте уявлення про усе необхідне для отримання, збереження та використання Google Ad Grant, а також про те, як створювати ефективні кампанії та рекламу в Google Ads, пропонуємо з’ясувати, як справді отримати максимальну віддачу від гранту.

5 порад, як отримати максимальну віддачу від Google Ad Grant

Отримати Google Ad Grant — це одне, а використати його на повну — інше. Незалежно від того, чи ви вже вмієте підхоплювати тенденції та створювати оптимізований контент, чи ніколи не просували свою справу в Інтернеті, завжди є шляхи вдосконалення та зростання.
Ось наші 5 найкращих порад, які допоможуть вам отримати максимальну віддачу від Google Ad Grants, не будучи експертом!

№1. Почніть із надійного веб-сайту

Раніше ми говорили, що наявність надійного веб-сайту є ключем до вашого успіху з Google Ad Grant, але що це означає в конкретних термінах? Ось короткий перелік характеристик для визначення, чи сайт є сильним, чи потребує певного вдосконалення:

 • Рекламні сторінки

  Ваш веб-сайт повинен мати 10 або більше "просувних сторінок". Зосередьте ці сторінки на одній темі, яка має великий веб-трафік. Обов'язково включіть відповідний заклик до дії або наступний крок для відвідувачів. Ви повинні прагнути до щонайменше 300 слів.

 • Оновлення

  Інформація про події має бути актуальною та розміщена на окремих сторінках. Ваш веб-сайт також має містити актуальні дописи в блозі на вашу тематику, із широкими темами, яких часто шукають користувачі, і які містять від 700 до 1500 слів.

 • Менеджер тегів Google

  Для підрахунку натискань важливих кнопок потрібно встановити Менеджер тегів Google.

 • Безпека

  Веб-сайт має бути безпечним (в URL-адресі має відображатися “https:” замість “http:”).

 • ic_thanks

  Подяка

  Додайте форми “успішно” або “дякуємо” для всіх онлайн-форм або закликів до дії. Це мають бути унікальні цільові сторінки, які існують на вашій власній URL-адресі.

 • Зберігання переходів по закликам до дії на вашому сайті

  Заклики до дії, які ви хочете відстежувати, не повинні залишати ваш сайт і переходити на сторонні сторінки. Також переконайтеся, що контент у форматі PDF з'являється на власній цільовій сторінці. Політика Google не дозволяє рекламним оголошенням Google Grant перенаправляти на PDF-файл, якщо він завантажений чи вбудований.

 • Використання мобільних пристроїв

  Переконайтеся, що ваш веб-сайт оптимізований для мобільних пристроїв, оскільки більшість людей переглядають сайти саме з них.

 • Виділіть важливу інформацію

  Вкажіть свій номер 501(c)3 та ІПН у футері веб-сайту.

Зрештою, ваша мета - щоб ваш веб-сайт відповідав бренду вашої некомерційної організації та створював приємну та легку взаємодію з користувачем.

№2. Відстежуйте важливі показники конверсії

Щоб визначити свій прогрес, вам потрібно відстежувати та вимірювати дані. Найчастіше ви будете зосереджуватися на своїх коефіцієнтах конверсії або частоті, з якою користувачі виконують дії, до яких ви їх спонукаєте.
Значущі конверсії включають як монетарні, так і немонетарні цілі. Грошові дії включають пожертвування, купівлю квитка або вступ до організації, тоді як негрошові - підписку на розсилку електронною поштою, перегляд відео або отримання інформації про волонтерство.
Ці переходи означають, що більше людей залучаються до вашої некомерційної організації, тож вам точно потрібно їх відстежувати. Використовуючи Google Analytics, ви можете відстежувати свої цілі, щоб побачити, які сторінки чи точки входу мають найвищий показник успіху.

№3. Зрозумійте свою аудиторію

Чудово націлена реклама, потужний веб-сайт і ефективні заклики до дії – це прекрасно, але вони все одно можуть провалитися, якщо цільова аудиторія їх ніколи не побачить. Тому розуміння аудиторії має вирішальне значення, щоб ви могли формувати свій контент відповідно до потреб користувачів і того, як вони шукають інформацію.
Дослідження ключових слів дозволяє дослідити тип інформації, яку різні демографічні групи намагаються знайти в Інтернеті. Дізнавшись, що шукає ваша аудиторія, ви можете адаптувати свою рекламу таким чином, щоб вона з більшою ймовірністю з'явилася перед ними наступного разу, коли вони будуть гуглити.
Будь-хто може провести дослідження ключових слів, але трохи часу та навичок допоможуть вам отримати від цього максимум. 

№4. Моніторинг продуктивності

Коли мова заходить про Google Ad Grant, його збереження є головним пріоритетом. Як і багато інших інструментів, грант залежить від вашої постійної здатності відстежувати його ефективність і за потреби вносити зміни. Google надає корисний набір даних, який дозволяє побачити, які кампанії працюють, а які ні. Використовуючи ці інструменти, ви можете постійно вдосконалювати та змінювати форму своїх оголошень.
Оскільки Google Ad Grant поновлюється щомісяця, вам слід продовжувати перевіряти його, щоб переконатися, що ваша неприбуткова організація продовжує відповідати стандартам Google.

№5. Підтримуйте відповідність умовам

Отримавши Google Ad Grant, вашим завданням буде його зберегти. Щоб зберегти грант, ви повинні дотримуватися правил Google. Google Ad Grant поновлюється щомісяця, тому важливо, щоб ви цілеспрямовано підтримували свою відповідність умовам гранту.
Є кілька причин, через які обліковий запис Google Ad Grant може бути призупинено. Ось найпоширеніші:

  Зловживання рекламною мережею або спотворення інформації про вашу організацію

  Втрата статусу неприбуткової організації

  Невідповідність критеріям програми Google для неприбуткових організацій

  Необхідність повторної перевірки (це, насамперед, стосується організацій, які зареєструвалися в Google для неприбуткових організацій до 2016 року)

  Неодноразове порушення Умов і політики Google

Через цінність гранту та потенційну можливість втрати доступу до нього багато організацій звертаються за професійною порадою щодо збереження гранту.

№6. Подумайте про професійне керування Google Ad Grant

Тепер, коли ви знаєте про всі переваги та можливості Google Ad Grant, можливо, ви можете бути зацікавлені в партнерстві з професійною управлінською фірмою, щоб досягти максимального успіху.
Наша організація має 100% успіх у отриманні гранту. Ми можемо створювати рекламні кампанії для кожної вашої послуги, програми чи сфери діяльності. У рамках наших послуг ми вибираємо ключові слова для кожної кампанії, пишемо оголошення, які відображатимуться в результатах пошуку, і постійно тестуємо їх різні версії для підвищення ефективності. З нами управління та грантом та його збереження стає простішим.
Ми щиро віримо в некомерційні організації, яким допомагаємо. Якщо ми можемо допомогти вам отримати грант сьогодні, чому б не скористатися цим. Якщо вам необхідна професійна оптимізація, консультація та налаштування, зв’яжіться з нами.

Ми можемо допомогти вам отримати Google Grant!

Залишайте заявку на безкоштовну консультацію від наших спеціалістів.

Спасибо!

Мы скоро с вами свяжемся

Can't send form.

Please try again later.

Висновки

Як бачите, Google Ad Grant є потенційним джерелом енергії для некомерційних організацій будь-якого розміру, якщо його правильно використовувати. Незважаючи на це, великий відсоток некомерційних організацій в Україні досі не знає про грант або не вміє ефективно його використовувати.
Ми сподіваємося, що ця стаття допоможе великій кількості організацій, подібним до вашої, процвітати, незалежно від того, чи реалізуєте ви грант самостійно чи співпрацюєте з нами.

Інші статті на сайті

Illustration

Digital-ізація волонтерствау Дніпрі

Соцмережі, сайт, Вікіпедія, інтернет-магазин та грант на рекламу для Штабу волонтерів Дніпра.

Illustration

Вихід у Web ПО GFAS

Розробка сайту та грант на рекламу для Пацієнтської організації GFAS.

Illustration

Фонд оборони країни

Digital допомога тилу: розробкаа сайту для організації "Фонд оборони країни".