Стаття

21 лютого, 2023

Google Grants для некомерційних організацій: хто, що, коли і як

Ви зацікавлені у отриманні Google Grant? Вас бентежить питання подання заявки на Google Grant? Ніколи не чули про Google Grant?
Якщо вам потрібні пояснення, хто, що, коли, де, чому та як працювати з Google Ad Grants - ця стаття саме для вас.

Illustration

Хто може скористатися Google Grant?

Якщо ваша некомерційна організація розташована в одній із 50 схвалених країн і має дійсний статус благодійної організації, ви можете мати право на Google Ad Grant! 
У Сполучених Штатах усі організації зі статусом 501(c)(3), які не є лікарнями, школами чи державними установами, мають право на Google Ad Grant. 

Що таке Google Grant?

Google Grant — це (безкоштовний!) корисний інструмент, який допомагає некомерційним організаціям підвищити все: від присутності в Інтернеті до кількості пожертв. Google Grant надає затвердженим некомерційним організаціям 10 000 доларів США щомісяця на рекламу своєї організації. Це дозволить вашій некомерційній організації розміщувати рекламні оголошення, які відображатимуться у верхній частині сторінки результатів пошуку Google. Кожного разу, коли хтось натискатиме на вашу рекламу для переходу на ваш сайт, частина грантових грошей витрачатиметься.
Для переважної більшості некомерційних організацій 10 000 доларів США – це більше, ніж їм знадобиться, щоб охопити всіх користувачів, які шукають їх в Інтернеті. Але навіть якщо ви витратите всі 10 000 доларів, з вас ніколи не стягнуть «справжні» гроші. Ваш обліковий запис витратить ваш грант Google, а потім просто припинить показ реклами. 

Коли закінчується Google Grant?

Ніколи! Ваші 10 000 $ автоматично поновлюються щомісяця. Будь-які грантові кошти, які ви не витратите, будуть повернуті до Google.
Грант у розмірі 10 000 доларів США є щедрим, і багатьом некомерційним організаціям важко витратити всю суму на місяць, оскільки вони мають фактично необмежений бюджет!

Навіщо отримувати Google Grant?

Некомерційним організаціям потрібні зацікавленість громадськості, її участь і підтримка, щоб вижити. А Ad Grant дозволяє охопити потенційно тисячі нових людей, які шукають вас онлайн. Розміщуючи оголошення над усіма пов’язаними результатами пошуку, грант Google дає змогу охопити людей, які вже зацікавлені в діяльності, якою займається ваша організація. Завдяки чітко націленим оголошенням, некомерційна організація обов’язково охопить бажану аудиторію.

Інші статті по темі:

Illustration

Як відстежувати конверсіюВідстеження конверсій: максимізувати прибуток і заощадити в Google Ads.

Illustration

Питання про грант Google
Найпопулянрніші питання клієнтів про Google Ad Grant.

Як я дізнаюся, чи він працює?

Завдяки Google Grant більше не потрібно думати, чи бачать люди вашу рекламу та чи реагують на неї! Такі інструменти, як Google Analytics, можуть допомогти вам відстежувати успішність ваших оголошень, відображаючи кожну цінну дію конверсії, яку вони виконують на вашому веб-сайті.

Де отримати Google Grant?

Ви можете почати процес подання заявки на веб-сторінці Google Ad Grants. Або, якщо вирішите працювати з CSODigital, ми отримаємо грант Google за вас!
У нас є приклади успішного досвіду отримання Google Ad Grant для НКО. З нашою допомогою ви пройдете процес отримання гранту з відповідністю усім його умовам.

Отримайте Google Ad Grant з CSODigital!

Залишайте заявку на безкоштовну консультацію.

Спасибо!

Мы скоро с вами свяжемся

Can't send form.

Please try again later.

Інші статті про Google Grant

Illustration

Google Grants для некомерційних організацій

Усе, що потрібно знати про гранти Google неприбутковим організаціям.

Illustration

З чого почати роботу з Google Grant

Google Ad Grant: що враховувати в першу чергу?

Illustration

Заявка на гранти Google: повний гайд з подання

Найкращий посібник із подання заявки та Google Grants для НКО.