Стаття

02 січня, 2023

Пояснення права на отримання гранту на рекламу Google

Програма Google Ad Grants надає некомерційним організаціям до 10 000 доларів США на безкоштовну рекламу кожного місяця. Це працює шляхом розповсюдження вашої реклами для людей, які шукають некомерційні організації з такими ж цілями, як у вас. 

Illustration

Щоб отримати грант, неприбуткові організації мають відповідати певним вимогам Google. Чи є право на участь в програмі Google Ad Grant у вашої організації? Давайте це з'ясуємо. 

Ви 501(с) (3)?

У Сполучених Штатах так позначається статус організації, звільненої від податків - 501(c) (3). Цей статус є обов'язковою умовою для участі в програмі Google Ad Grant. 
Далі поговоримо про деякі застереження, коли організації за замовчанням звільнені від податків, проте не мають статусу 501(c) (3), і про те, що з цим робити.

Лікарні, школи та державні установи

Чи є ваша організація:

    лікарнею,

    школою, коледжем або університетом,

    державною установою?

Якщо ваша організація відноситься до одного з цих трьох типів, на жаль, ви не маєте права на отримання Google Ad Grant.

Тим не менш, якщо ви працюєте в коледжі або навчальному закладі, ви маєте право на участь в іншій програмі - Google для неприбуткових організацій. Вона не має переваг Google Ad Grant, але має деякі інші привабливі функції, якими ви можете скористатися.

Крім того, якщо заклад є коледжем або школою, то у вас може бути дочірній фонд за статусом 501(c) (3), який відповідає вимогам Google Ad Grant. Тоді грант можна використати для просування роботи цього фонду, збору коштів для школи тощо, але не самого навчання у закладі.

Церкви

Одне із застережень, згаданих раніше, стосується церков або релігійних установ.

Не впевнені, чи маєте право на участь у Google Ad Grants?

Наші спеціалісти допоможуть розібратися!Залишайте заявку на безкоштовну консультацію.

Спасибо!

Мы скоро с вами свяжемся

Can't send form.

Please try again later.

Церкви за замовчанням звільнені від податків, проте вони не підпадають за замовчанням під статус 501(c)(3). Формально, вони мають статус 501(c)(3) без необхідності подавати на нього заявку. Отже, якщо ваша організація є церквою, ви маєте право на отримання Google Ad Grant, якщо подасте заявку та отримаєте згаданий статус.

Додаткові умови

Вам необхідно буде прийняти умови використання Google та дотримуватися їх. Важливою умовою є також недопущення дискримінації в наданні ваших послуг.
Описані нюанси - це зазвичай ті сфери, через які людей дискваліфікують з участі в Google Grant.

Підтвердження вашого некомерційного статусу

У багатьох країнах ваш некомерційний статус перевіряється організацією TechSoup. Коли ви подаєте заявку на Google Ad Grant, одним з перших кроків є створення або вхід у обліковий запис TechSoup і отримання спеціального токена. Цей токен підтверджує ваш некомерційний статус, і саме так Google визначає, чи маєте ви право на участь в програмі. Це дуже важливий крок, про який слід пам'ятати.

Що робити, якщо ви не відповідаєте вимогам?

Якщо ви не відповідаєте вимогам, ви все одно можете отримувати вигоди від реклами Google через платний обліковий запис Google Ads. У нього також є переваги з точки зору інших способів реклами; однак недолік полягає в тому, що за такі рекламні оголошення потрібно, власне, платити. Тим не менш на такий варіант варто звернути увагу, якщо багато людей шукають онлайн те, що пропонує ваша організація, і що може принести їм користь, коли вони дізнаються про вашу діяльність.

Не впевнені, чи відповідаєте вимогам Google Ad Grant?Виникли проблеми із подачею заявки?

Залишайте заявку на безкоштовну консультацію від наших спеціалістів. Ми будемо раді допомогти і переконаємось, що підібрали для вас найкраще рішення з максимальною вигодою для вашої організації.

Спасибо!

Мы скоро с вами свяжемся

Can't send form.

Please try again later.

Інші статті на сайті

Illustration

Google Ad Grants для некомерційних організацій

Усе, що потрібно знати про гранти Google неприбутковим організаціям.

Illustration

Заявка на гранти Google: найкращий посібник

Детальний гайд з подання заявки на участь у Google Ad Grants.

Illustration

Фонд оборони країни

Digital допомога тилу: розробкаа сайту для організації "Фонд оборони країни".