Cтаття

10 грудня, 2022

Цифрова трансформація плодоовочевої галузі: чат-бот для ГО «Земля Таврії»

Digital-організація «Цифрова трансформація ОГС» допомогла реалізувати digital-ізацію ГО «Земля Таврії» та запровадити новітній для України формат ведення аграрного бізнесу. 

Illustration

«Земля Таврії» – це громадська організація, діяльність якої спрямована на розвиток плодоовочівництва UHBDP на Херсонщині, підвищення прибутків малої та середньої ланки виробників та інших учасників ринку.
Створення зручного цифрового інструменту для всіх учасників плодоовочевої галузі – це сучасний та ефективний підхід до вирішення продовольчих проблем аграрного сектору країни.

 • Ключові досягнення:


  Створення повноцінної торгівельної платформи зі зручним доступом

 • Перспективи цифровізації:


  Розробка нових ефективних цифрових рішень для плодоовочевої галузі

Вирішення нагальних потреб у цифровізації

Повномасштабне вторгнення в Україну, яке відбулось 24 лютого 2022 року, унеможливило вільний доступ до багатьох регіонів Херсонської області. Особливо гостро ця проблема постала на тимчасово окупованих територіях, зокрема у Великих Копанях Херсонської області. Така ситуація поставила під загрозу продовольчу безпеку країни взагалі – відомо, що Херсонщина є ключовим виробником аграрної продукції держави.
ГО «Земля Таврії» стикнулася з наступними питаннями:

  Як постачати продукцію плодоовочівництва та тваринництва з південних областей, що опинились в окупації?

  Як налагодити зручну та ефективну комунікацію між домогосподарствами, невеликими сільськогосподарськими виробниками та покупцями.

Потребуєте новітніх цифрових рішень для вашої організації?

Наші спеціалісти запропонують вам найкращі з них!
Залишайте заявку на безкоштовну консультацію.

Спасибо!

Мы скоро с вами свяжемся

Can't send form.

Please try again later.

До команди ЦТ ОГС надійшов запит з ідеєю створення чат-боту для об’єднання та поліпшення комунікації між учасниками плодоовочевого ринку України. Результатом роботи мав стати digital-продукт, який би дозволив перевести бізнес в онлайн та підтримати співвітчизників – як виробників, так і покупців. Адже аграрний сектор має продовжувати працювати навіть попри складні обставини.

Наразі онлайн-комунікація виходить на перші позиції серед усіх засобів спілкування та зв’язку. Тож для втілення поставлених завдань командою ЦТ ОГС було вирішено залучити цей ефективний інструмент. Чат-бот New Kopany Online, розроблений «Цифровою трансформацією ОГС», представляє платформу, яка об’єднала всіх учасників аграрного ринку – виробників та покупців – в одному місці.

Новітнє рішення для плодоовочевої галузі

Illustration

Для вирішення питання команда «Цифрової трансформації ОГС»:

● розробила концепцію і зрозумілий інтерфейс чат-бота (меню, особистий кабінет, кошик);
● інтегрувала перелік овочів, фруктів та інших культур;
● впровадила систему оновлення оголошень.

В результаті отримали повноцінну торгівельну платформу зі зручним доступом та швидким отриманням будь-якої інформації з питань продажу чи купівлі продукції плодоовочевої галузі. Чат-бот сприятиме взаємодії між виробниками та покупцями та налагодить ефективний товарообіг.

Створення ефективного маркетингового інструменту

Для користування сервісом не потрібно встановлювати додаткові програми – бот працює у месенджерах Telegram та Viber, тому обираєте зручний варіант та користуєтесь усіма перевагами сервісу. А їх чимало.
У цьому віртуальному центрі учасники ринку мають можливість за лічені хвилини:

  знаходити контрагентів;

  відстежувати ціни та їх зміну;

  обирати супутні сервіси – придбання насіння, рослин, добрив, організація пакування та доставки.

Щоб продати або купити сільськогосподарську продукцію достатньо натиснути лише три клавіші. Користування сервісом починається зі швидкої реєстрації та отримання доступу до головного меню. 

Illustration
Illustration

Можливості користувача:
● створення оголошень;● створення пропозицій – обираєте тип операції (купівля чи продаж), необхідну культуру (попередньо завантаживши перелік), обсяг, регіон;● збереження заявок;● доступ до актуальних цін;● огляд партнерів;● налаштування підписки на оголошення за відповідними параметрами (культури, області України).
Ефективність чат-боту якнайкраще демонструє активність учасників. Вже за перший тиждень роботи було оброблено понад 200 заявок (135 на продаж та 72 на закупівлю) плодоовочевої продукції.

Результати цифрової трансформації

Чат-бот New Kopany Online, розроблений «Цифровою трансформацією ОГС», став провідною онлайн-платформою, що об’єднала виробників та покупців товарів плодоовочевої галузі. Це швидкий та зручний сервіс, який дозволяє знайти необхідну продукцію за оптимальною ціною.
Створення чат-бота для організації:

  Підвищує ефективність торгівлі. На сьогодні більшість власників смартфонів активно користуються месенджерами у повсякденному житті. Перенесення торгівлі у Вайбер чи Телеграм сприяє активізації цього процесу.

  Заощаджує кошти виробників. З появою чат-боту можна відмовитись від створення власного сайту для просування та реалізації продукції. Такі витрати особливо тяжкі для сільськогосподарських виробників з невеликими об’ємами.   

  Розширює можливості покупців як безпосередніх учасників плодоовочевого ланцюга. За лічені секунди чат-бот підготує, згідно із запитом, порівняльну таблицю за всіма цікавими позиціями. Порівняння цін онлайн – це зручний та швидкий аналіз поточного стану ринку.

Онлайн-сервіс залучає не тільки кінцевих споживачів, але й посередників.
Ми раді були взяти участь у digital-ізації ГО «Земля Таврії» та зробити свій внесок у підтримку та цифрову трансформацію держави. Будемо раді подальшій співпраці та створенню нових ефективних продуктів.

Бажаєте просувати вашу організацію в Інтернеті?

Залишайте заявку на безкоштовну консультацію наших спеціалістів!

Спасибо!

Мы скоро с вами свяжемся

Can't send form.

Please try again later.

Інші кейси ЦТ ОГС

Illustration

Digital-ізація волонтерствау Дніпрі

Соцмережі, сайт, Вікіпедія, інтернет-магазин та грант на рекламу для Штабу волонтерів Дніпра.

Illustration

Вихід у Web ПО GFAS

Розробка сайту та грант на рекламу для Пацієнтської організації GFAS.

Illustration

Фонд оборони країни

Digital допомога тилу: розробкаа сайту для організації "Фонд оборони країни".