Cтаття

12 листопада, 2022

Вихід у Web Пацієнтської організації GFAS

Створення сайту з унікальним дизайном та його просування для Пацієнтської організації GFAS.

Illustration

Пацієнтська організація GFAS - пацієнтський осередок у структурі БО «БФ «Генофонд Майбутнього». Її основна мета - сприяння обізнаності людей із синдромами Ангельмана/15q11.2-13.1 (Dup15q), їхніх сімей та інших зацікавлених осіб щодо їхніх прав, свобод та можливостей. 
До команди “Цифрова трансформація ОГС” GFAS звернулись для створення своєї вебсторінки. На сьогодні організація має сайт з унікальним дизайном, присутністю у пошукових видачах Google та грантом на рекламу.

 • Ключові досягнення:


  Створення сайту організації
  Отримання гранту на рекламу від Google

 • Ключові надбання:


  Розробка унікального дизайну веб-сторінки
  Застосування гранту на рекламу на закордонну аудиторію

Потреба у виході у Web-простір

Пацієнтська організація GFAS має не просто місію з інформування та консультацій людей із синдромами Ангельмана, а й пропонує їм діагностувальні та реабілітаційні заходи. У пошуку ресурсів для втілення своїх цілей організація бере участь у різноманітних грантових програмах та залучає донорів.

До “Цифрова трансформація ОГС” GFAS звернулись із запитом створити власний сайт. Окрім сторінок у соціальних мережах, організація потребувала “візитівки” також у вебпросторі для

  поширення інформації про свою діяльність серед людей, яким вона необхідна;

  самопрезентації та подачі заявок на участь у грантових програмах;

  залученні нових донорів, в тому числі з-за кордону.

Кроки до мети

Крок 1Створення сайту з унікальним дизайном

Першим кроком стала розробка дизайну та технічного завдання для сайту Пацієнтської організації GFAS. Фахівці “ЦТ ОГС” запропонували формат лендингу - односторінкового сайту. Він найкраще підходить для візитівки організації з чітко визначеними напрямками діяльності.
Команда “Цифрова трансформація ОГС” розробили технічне завдання сайту та створили його. Сайт також було оптимізовано, завдяки чому він став з’являтись у пошукових видачах Google за запитом назви організації. Окрім цього, на сторінку було додано контактну форму, за допомогою якої до GFAS можуть звернутись як ті, хто потребує допомоги, так і потенційні донори.

Хочете унікальний сайт для вашої організації?

Наші фахівці допоможуть його створити!
Залишайте заявку на безкоштовну консультацію, щоб почати просувати вашу організацію в Інтернеті.

Спасибо!

Мы скоро с вами свяжемся

Can't send form.

Please try again later.

Створення сайту підвищило загальний авторитет організації та довіру людей до неї. Поява сторінки у пошукових видачах допомогла поширити інформацію про організацію на значно більшу аудиторію.

Зокрема, організація привернула увагу нових донорів. Згодом, для залучення міжнародних благодійників, спеціалісти ЦТ ОГС створили для сайту GFAS додаткову версію англійською мовою.

Важливо, що дизайнери “Цифрова трансформація ОГС” розробили унікальний дизайн сайту. Такий власний стиль допоміг GFAS створити у користувачів позитивні асоціації та впізнаваність організації.

Крок 2Отримання гранту від Google на рекламу

Після створення сайту та його запуску, було прийнято рішення подавати заявку на Google Ad Grants. Грант на рекламу для некомерційної організації - це можливість розказати про себе ширшій аудиторії.
Для Пацієнтської організації GFAS було отримано грант на рекламу у Google. Команда "ЦТ ОГС" забезпечила організацію повним супроводом на шляху до цього досягнення. 
Завдяки гранту від Google сайт GFAS рекламується у пошуковій системі за ключовими запитами, пов’язаними не тільки з назвою організації, а й з її діяльністю. Тепер у Google її можуть знайти люди, яким необхідна допомога саме такого профілю, як у GFAS, але які досі не знали про її існування.
Безкоштовна реклама у Google також дала можливість залучати до допомоги організації нових донорів. Зокрема, з Google Ad Grants стала доступна реклама для аудиторії за межами країни. Це допоможе привернути увагу до діяльності організації закордоних та міжнародних благодійників.

Illustration

Результати співпраці

Співпраця Пацієтської організації GFAS з «Цифрова трансформація ОГС» стала плідною у таких напрямках:

  створення сайту. Завдяки цьому зріс авторитет організації та довіра до неї. Організація отримала візитівку у Web-просторі, у тому числі, для самопрзентації при подача заявок на грантові програми;

  отримання гранту на рекламу від Google, що дозволило розказати про організацію ширшій аудиторії та залучити нових донорів.


Ключовими надбаннями спільної роботи GFAS та ЦТ ОГС стали:

  розробка унікального дизайну веб-сторінки. Завдяки цьому організація отримала власний стиль та впізнаваність;

  застосування гранту на рекламу на закордонну аудиторію для залучення до допомоги організації донорів з-за кордону.

Бажаєте просувати вашу організацію в Інтернеті?

Залишайте заявку на безкоштовну консультацію наших спеціалістів!

Спасибо!

Мы скоро с вами свяжемся

Can't send form.

Please try again later.

Інші кейси ЦТ ОГС

Illustration

Digital-ізація волонтерствау Дніпрі

Соцмережі, сайт, Вікіпедія, інтернет-магазин та грант на рекламу для Штабу волонтерів Дніпра.

Illustration

Save Animals Ukraine

Розробка сайту для організації, яка допомагає безпритульним тваринам.

Illustration

Фонд оборони країни

Digital допомога тилу: розробкаа сайту для організації "Фонд оборони країни".