Стаття

11 січня, 2023

Що таке SSL і чому це важливо для Google Grant?

SSL – це протокол Інтернет-зв’язку, що захищає дані, якими обмінюються користувач і веб-сайт. Користувачі очікують від веб-сайту безпечного використання, щоб їхня особиста інформація не була під загрозою.

Illustration

Рівні захисту SSL

SSL потребує трьох рівнів захисту, включених у протокол захисту на транспортному рівні (Transport Layer Security), який включає шифрування, цілісність даних та автентифікацію. Ці шари:

  • Шифрують дані, якими обмінюються користувач і веб-сайт

  • tool-22Created with Sketch.

    Забезпечують неможливість зміни даних без їх виявлення

  • Доводять, що користувач взаємодіє із потрібним веб-сайтом

Як увімкнути SSL?

Щоб увімкнути SSL, ви повинні мати сертифікат безпеки центру сертифікації. Сертифікат SSL гарантує безпечне підключення від веб-сервера до браузера. Зазвичай він використовується для захищення транзакцій через кредитні картки та передачі даних. 
Ви можете придбати SSL-сертифікат у центру сертифікації. Центр підтверджує, що ваш веб-сайт належить вашій організації. Існують різні типи сертифікатів із різними рівнями безпеки. Вибраний вами центр сертифікації надасть вам конкретні інструкції щодо встановлення сертифіката SSL. 

Безпечне з’єднання з браузерами буде встановлено, як тільки організація встановить сертифікат SSL. Після його встановлення протокол застосування (HTTP) змінюється на HTTPS (де S означає безпечний). Коли ви відвідуєте сайт із сертифікатом SSL, у адресному рядку браузера відображатиметься замок або зелена смуга. Завжди оновлюйте сертифікати та звертайте увагу на терміни їх дії.
Отримавши сертифікат SSL, ви маєте перенаправити старий URL на нову безпечну сторінку веб-сайту. Старі версії протоколів мають бути оновлені до найновіших версій TLS і відповідати актуальним протоколам. Для веб-сайтів, які намагаються отримати SSL, пошукова система та URL-адреса мають перенаправляти користувачів на сторінку SSL. 

Чому SSL важливий при поданні заявки на Google Ad Grant?

Якщо ви вперше подаєте заявку на Google Ad Grant, ваш веб-сайт повинен бути захищений протоколом SSL. 
Для будь-яких нових доменів, які подають заявку на Google Ad Grant, у політиці щодо веб-сайтів зазначено, що сайт не може містити непрацюючих посилань, зловмисних завантажень або інших незручностей для користувачів.
Наявність сертифіката SSL у будь-якому випадку є хорошим фактором, оскільки вважається, що він також позитивно впливає на ранжування сайту з точки зору SEO. 

Виникли труднощі із отриманням сертифіката SSL?

Ми допоможемо вирішити цю проблему! Залишайте заявку на безкоштовну консультацію від наших спеціалістів.

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Інші статті на сайті

Illustration

Google Ad Grants для некомерційних організацій

Усе, що потрібно знати про гранти Google неприбутковим організаціям.

Illustration

Заявка на гранти Google: найкращий посібник

Детальний гайд з подання заявки на участь у Google Ad Grants.

Illustration

Пояснення права на отримання гранту Google

Як дізнатись, чи ваша організація може взяти участь у Google Grants?