Cтаття

4 травня , 2023

Цифрова трансформація благодійного фонду «Happy Mind»

Наразі когнітивна психологія стала найважливішим інструментом в психотерапії, оскільки вона дозволяє розуміти та змінювати психологічні процеси, які впливають на життя людей. 

Illustration

Happy Mind — це благодійний фонд, який допомагає постраждалим українцям відновити психічне та емоційне здоров'я.
Happy Mind надає ветеранам та цивільним якісну психологічну підтримку. Сервіс допомагає побороти такі захворювання як депресія, тривожність, фобії, посттравматичний стресовий розлад, підвищена агресія та ін. 
За опитуванням психологів Нацгвардії України 95% спеціалістам сподобались вправи з КПТ; 81% високо оцінили якість інформації у сервісі, а 69% рекомендували Happy Mind колегам.

 • Ключові досягнення:


  Ефективний сайт, який сприяє покращенню психологічного стану постраждалих використовуючи інноваційні методики та тренажери.
  Поширення інформації про користь та ефективність когнітивно-поведінкової терапії.

 • Ключові надбання:


  Створення унікального IT продукту когнітивної психології.

Діджиталізація благодійного фонду Happy Mind

Цілі роботи:

  Поширення інформації про ефективність КПТ.

  Створення зручного та приємного інтерфейсу.

  Оптимізація сайту

Основною ідеєю діджиталізації було підвищення доступності психологічної допомоги. Якщо людина проживає у віддалених місцях, або обмежена в пересуванні, даний ресурс допоможе дистанційно отримати психологічну допомогу через сайт Happy Mind.

Робота над проєктом Happy Mind

Ми оновили дизайн та оптимізували сайт: підвищили швидкість роботи та підготували до отримання Google Ad Grants. Також було створено англомовну версію сайту.
На оновлених сторінках сайту ми розмістили основну інформацію про організацію, де описана основна місія та як кожна людина може зробити свій внесок у психологічне здоров'я населення. Також ми з нуля розробили нові сторінки для сбору пожертв. 

Особливо важливою частиною сайту для замовника був вбудований тренажер. Ми розробили приємний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для тренажера, який містить 40 вправ для 17 психологічних розладів.

Відгук клієнта:

Illustration

Результати:

Оновлений інтерфейс збільшив активність на сайті та зацікавленість користувачів. Прирост трафіку оцінюється в 6500%. Кількість лідів збільшилась на 1150%.
Модернізація сайту дала змогу подати заявку на допомогу від Google Ad Grants. Наразі Happy Mind отримує $10000 щомісяця на рекламу Google.
Але головне — діджиталізація дала змогу покращити психологічне здоров'я великого числа людей.

Команда CSO Digital продовжує працювати з фондом, оновлюючи та покращуючи сайт, щоб він завжди залишався актуальним та привабливим для користувачів.
Наразі фахівці ЦТ ОГС працюють над створенням чат-боту. Мета цієї роботи — зробити Happy Mind ще більш функціональним. Тож даний кейс у майбутньому отримає оновлення.

Бажаєте просувати вашу організацію в Інтернеті?

Залишайте заявку на безкоштовну консультацію наших спеціалістів!

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Інші кейси ЦТ ОГС

Illustration

Digital-ізація волонтерствау Дніпрі

Соцмережі, сайт, Вікіпедія, інтернет-магазин та грант на рекламу для Штабу волонтерів Дніпра.

Illustration

Вихід у Web ПО GFAS

Розробка сайту та грант на рекламу для Пацієнтської організації GFAS.

Illustration

Save Animals Ukraine

Розробка сайту для організації, яка допомагає безпритульним тваринам.