Стаття

23 січня, 2023

Google Ad Grants: популярні питання

Ми зібрали найпопулярніші питання наших клієнтів, щоб детальніше розібратися, що ж таке Google Ad Grants, для чого це потрібно і як працює.

Illustration

10 000 $ на рекламу - приваблива пропозиція, а де каверза?

І справді, пропозиція дійсно дуже приваблива. Компанія Google підтримує свій народний статус "корпорації добрих справ", даючи можливість некомерційним (часто благодійним) організаціям просувати ідеї в маси. Варто розуміти, що така пропозиція працює лише для некомерційних організацій та за дотримання відповідних умов. Докладніше про грант можна дізнатися у іншій нашій статті за посиланням нижче.

Illustration

Google Ad Grants для некомерційних оранізаційУсе, що потрібно знати про GAG некомерційним організаціям.

Програма Google розрахована для некомерційних організацій. Чи можна отримати грант, якщо компанія займається бізнесом?

Бізнес-сайти не можуть брати участь у програмі Google Grants. Це може зробити лише некомерційна організація (не плутайте із благодійною). Google не просто так встановив такі правила (у тому числі керується податковими нюансами) і не відступає від них.

На який час можна отримати грант? Чи необхідно його продовжувати?

Офіційно програма не має обмежених термінів. Вона діє з 2003 року, єдиною умовою продовження гранту є відповідність критеріям програми Google Grants.
Для участі в програмі ваша організація має бути некомерційною, мати сайт, що відповідає встановленим вимогам, а також дотримуватися правил програми, зазначених на офіційному сайті.

Що буде у разі закриття програми?

Усі організації, які отримали схвалення, продовжать отримувати 10 тис. дол. на рекламу на місяць. Але можливість подати нову заявку буде недоступна.

Що можна рекламувати за бюджет програми?

Правила реклами Ad Grants практично аналогічні загальним правилам Google Реклами. Є кілька специфічних правил, з якими ви можете ознайомитись на офіційному сайті Google.

Чи є можливість витрачати ці кошти на інші цілі?

Ні. Кошти, що ви отримуєте в межах програми Google Grants, можна витрачати тільки на фінансування рекламних кампаній Google. 

Чи можна втратити грант і за що?

До втрати гранту може призвести невиконання умов Google. Варто зазначити, що бан акаунту в такому випадку відбувається не відразу. Компанія надішле вам повідомлення з рекомендаціями щодо виправлення. Якщо помилки не будуть виправлені, ваш обліковий запис буде забанений через 2 тижні до усунення проблем. Після виправлення ви можете подати заявку на розблокування облікового запису.

Чи може бути рекламний бюджет більшим за 10 000 долл?

Це можливо. Проте для цього потрібно повторно пройти процедуру підтвердження та схвалення. Є організації, які отримали декілька схвалених грантів. 

На яких територіях я можу включати свою рекламу?

Реклама може бути запущена на всіх територіях, які вам доступні в кабінеті Google. 

Чи можна рекламувати проекти партнерів?

Нажаль, пряме розміщення програм партнерів на сайті, що отримав грант, не дозволяється. Проте це можна зробити в інший спосіб - через форми лідогенерації та email розсилку. Таким чином, ви можете перенаправляти користувачів на партнерські програми. 

На папері все виглядає чудово. Але чи є мінуси програми?

Мінуси все ж таки є, і часто вони пов'язані з обмеженнями. Наприклад, обмеження у 2 дол. за клік. Також не можна, щоб CTR (показник клікабельності) був нижчим 5%.

Скільки часу потрібно витрачати на роботу з обліковим записом?

Все досить індивідуально, але Google рекомендує перевіряти обліковий запис не рідше 1-2 разів на місяць. Ми ж рекомендуємо робити це як мінімум раз на тиждень, а ідеальним варіантом буде знайти агенство, яке створить ідеальний обліковий запис Google Ads та повністю займатиметься його обслуговуванням.

Чи повинен я щомісяця витрачати 10 000 доларів, щоб зберегти свій рекламний грант?

Ні. Політика компанії не примушує до цього, тому краще зосередитись на результатах вашої місії та ефективності реклами.

Чи конкурують кампанії Ad Grants із платними кампаніями Google Search?

Оголошення Ad Grants з'являються на сторінках пошуку окремо або після платних оголошень.
Сподіваємося, що відповіді на всі питання виявляться для вас корисними. Більше відповідей про грант ви можете знайти у інших статтях нашого блогу або отримати на консультації з нашими фахівцями.

Не знайшли відповіді на своє питання щодо Google Ad Grant?

Ми допоможемо Вам знайти усі відповіді! Залишайте заявку на безкоштовну консультацію від наших спеціалістів.

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Інші статті на сайті

Illustration

Google Ad Grants для некомерційних організацій

Усе, що потрібно знати про гранти Google неприбутковим організаціям.

Illustration

Заявка на гранти Google: найкращий посібник

Детальний гайд з подання заявки на участь у Google Ad Grants.

Illustration

З чого почати роботу з Google Ad Grant

Google Ad Grant: що враховувати в першу чергу?