Стаття

25 січня, 2023

Як отримати Google Ad Grant

Як подати заявку на Google Ad Grant? Це дуже поширене запитання. Люди чули про міфічні 10 000 доларів США на місяць, які можна витратити на рекламу Google. Але як отримати їх для своєї організації?

Illustration

Якщо ви перебуваєте в Сполучених Штатах, ви маєте мати статус 501(c)(3). Ваша організація не може бути школою чи коледжем, лікарнею чи державною установою. Ви також повинні прийняти Умови використання Google. 
Після того, як ви визначите, що відповідаєте вимогам, необхідно пройти багатоетапний шлях до Google Ad Grant і отримати схвалення. Тут ми розглянемо деякі кроки.

Illustration

Пояснення права на Google Ad GrantЯк дізнатись, чи ваша некомерційна організація може отримати грант на рекламу від Google?

Спочатку потрібно отримати доступ до облікового запису Google для неприбуткових організацій. Багато організацій уже мають такий обліковий запис. Наприклад, якщо ви використовуєте gmail або GSuite для електронної пошти у своїй організації. 
Однією з інших переваг Google для неприбуткових організацій є те, що ви отримуєте GSuite безкоштовно, і це чудово. Якщо ви не користуєтеся цим інструментом, це точно те, на що варто звернути увагу.

З чого почати? Доступ до облікового запису Google для неприбуткових організацій

Першим кроком у цьому процесі є отримання доступу до вашого облікового запису Google для неприбуткових організацій. Ви можете перейти на сторінку Google і знайти посилання, щоб подати заявку. Вас попросять надати базову інформацію про вашу організацію, ваше ім’я, тощо. 
Першим кроком у процесі підтвердження є перевірка вашого некомерційного статусу третьою стороною під назвою TechSoup.

Що далі? Перевірка статусу НКО в TechSoup

Коли ви ввійдете в TechSoup, він згенерує для вас токен, який ви потім передасте в Google для неприбуткових організацій. Ви вводите цей токен, щоб підтвердити свій статус НКО. Заповнюєте швидку заявку та надсилаєте її. Потім Google повідомить вам, чи у вашої некомерційної організації вже є обліковий запис Google для неприбуткових організацій, чи його немає. Якщо у вас ще немає облікового запису, вас перевірять, після чого схвалять, а потім ви зможете завершити цей крок. 
Якщо обліковий запис Google для неприбуткових організацій вже існує, компанія надішле електронний лист адміністратору цього облікового запису з повідомленням: «(Ім’я особи) просить додати її як адміністратора до Google для неприбуткових організацій. Будь ласка, додайте їх і схваліть цей запит протягом 15 днів. Якщо ви не відповісте протягом 15 днів, ми додамо їх самостійно». Тоді вони будуть додані до облікового запису. Або ви можете відхилити їхній запит, якщо він неправомірний, і на цьому все закінчиться. 

Етапи подання заявки на грант Google

Спочатку слід налаштувати веб-сайт і переконатися, що він готовий до роботи та відповідає всім правилам Google. 
Інше питання, про яке вам варто подумати, це безпечність вашого веб-сайту. У браузері Chrome ви побачите маленький значок замка, який вказує на те, що є безпечне з’єднання. Або, якщо це просто http, ви побачите в Chrome повідомлення про незахищеність сайту. Воно буде червоним. Це означає, що на вашому веб-сайті ще не встановлено сертифікат SSL. Якщо ви вперше подаєте заявку на Google Ad Grant, потрібно спочатку отримати сертифікат SSL для вашого сайту. 

Illustration

SSL і Google Ad GrantЩо таке SSL і чому це важливо для Google Grant?

Також слід переконатися, що веб-сайт якісний:

    на ньому достатньо контенту;

    сторінки завантажується в короткий проміжок часу;

    немає дивних, відволікаючих або дратівливих речей; 

    на веб-сайті немає зловмисного чи шпигунського програмного забезпечення.

Коли ваш веб-сайт буде повністю готовий, і на ньому будуть усі ці елементи, ви подасте першу частину заявки на Google Ad Grant. Якщо сайт відповідає вимогам, тоді ви отримаєте електронний лист із повідомленням «Вас схвалено для першої частини, перейдіть до другої». 
Потім вже можна буде перейти до другої частини – налаштування рекламного облікового запису із дотриманням усіх інструкцій.

Хочете отримати Google Ad Grant для вашої організації?

Залишайте заявку на безкоштовну консультацію від наших спеціалістів.

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Інші статті на сайті

Illustration

Google Ad Grants для некомерційних організацій

Усе, що потрібно знати про гранти Google неприбутковим організаціям.

Illustration

Питання пр гранти Google

Найпопулянрніші питання клієнтів про Google Ad Grant.

Illustration

З чого почати роботу з Google Ad Grant

Google Ad Grant: що враховувати в першу чергу?