Стаття

27 лютого, 2023

Google Ad Grants: що змінилося у 2022 році

Google Ads постійно змінюється, і правила Ad Grants теж. Що саме змінилося у 2022 році? Які зміни ще попереду?

Illustration

З липня 2022 року адаптивні пошукові оголошення замінили розширені текстові оголошення

Це не обов’язково проблема, оскільки адаптивні пошукові оголошення в середньому працюють краще. Але вам потрібно вже почати їх писати. Напишіть до 15 заголовків і 4 описи, і вони будуть випадковим чином поєднуватися, доки механізм підбору не знайде комбінації, які дають найкращі результати. Хоча ви можете зберегти свої старі розширені текстові оголошення в обліковому записі, ви не зможете редагувати їх або створювати нові.
Тому правило Ad Grants, згідно з яким у групі оголошень має бути більше одного оголошення, більше не діє. Одного адаптивного пошукового оголошення буде достатньо.

У липні 2023 року Google Analytics, яка існувала роками і з якою ми добре знайомі, припинить свою роботу

Почніть готуватися до змін якомога швидше. Підключіть свій веб-сайт до Google Analytics 4 і з’ясуйте, як налаштувати відстеження конверсій за допомогою нового продукту. 

Інформаційну панель відповідності Ad Grants було видалено минулого року

Як дізнаватись, які ключові слова, що мають низький показник якості або взагалі недієві, потрібно видалити? Тепер це не потрібно. Перевірте звіт про історію змін у Google Ads, і ви зможете побачити, що Ad Grants автоматично призупиняє нерелевантні ключові слова для вас.

Інші статті по темі:

Illustration

Міфи про Google Ad Grants
Розвінчуємо найпоширеніші міфи про Google Ad Grant.

Illustration

Питання про грант Google
Найпопулянрніші питання клієнтів про Google Ad Grant.

До оголошень можна додавати розширення із зображеннями

Це може допомогти підвищити ваш CTR. Це розширення існує вже деякий час, але зображення з’являються лише на мобільних пристроях. Віднедавна зображення також можуть з’являтися для користувачів ПК. Чи працюватиме це для вас, залежить від доступних вам зображень. Якщо ваша організація є притулком для тварин, фотографії кошенят і цуценят, швидше за все, привернуть увагу та збільшать кількість кліків. Червоний Хрест, наприклад, додав зображення своїх працівників і волонтерів, одягнених у червоне, і вже лише цим підвищив свій CTR.

Націлення на аудиторію доступне в Ad Grants з початку 2021 року

Ви можете вибрати, щоб оголошення відображалися лише для обраних сегментів аудиторії. Наприклад, некомерційна організація зі сталого розвитку моди націлила свої оголошення на людей, зацікавлених у «зеленому способі життя» та «жіночій моді». Ви також можете виключити аудиторію: некомерційна організація з питань харчування, наприклад, виключила людей, яких Google визначав як «любителів фастфуду». Мабуть, найцікавішою аудиторією є «Благодійники та волонтери». Додайте їх до своїх кампаній або груп оголошень у режимі спостереження, який не впливає на те, хто бачить оголошення. Лише після того, як буде зібрано достатньо даних, щоб підтвердити ефективність аудиторії, ви можете перейти в режим таргетування.

Ремаркетинг став доступним для облікових записів Ad Grant одночасно з націлюванням на аудиторію

Ви можете показувати рекламу лише людям, які відвідували або взаємодіяли з вашим веб-сайтом або каналом YouTube. Ви визначаєте ці аудиторії в Google Analytics, а потім поширюєте їх Google Ads. Це дуже зручно, коли ви хочете суттєво підвищити CTR і коефіцієнт конверсії або просто хочете показати інший варіант реклами людям, які вже знають про вас. Таке працює лише для некомерційних організацій із веб-сайтами, які отримують багато трафіку.

Потрібна допомога з Google Ad Grants?

Залишайте заявку на безкоштовну консультацію.

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Інші статті про Google Grant

Illustration

Цільові сторінки
на піддомені

Цільові сторінки на піддоменах для підтримки Google Ad Grants.

Illustration

Якість проти кількості у GAG

Як ефективно керувати Google Ad Grants?

Illustration

Створення контенту для Google Grant

Найкращий посібник зі створення контенту для Google Grant.