Стаття

14 лютого, 2023

Цільові сторінки на піддомені (для підтримки Google Ad Grants)

Організаціям, які бажають отримати максимальну вигоду від своїх рекламних грантів і пошукових кампаній Google, необхідно мати велику кількість цільових сторінок для підключення до кожної з різних рекламних оголошень. Ці цільові сторінки необхідні для того, щоб підтримувати низький рівень відмов і високий коефіцієнт конверсії, які дають більш високі оцінки якості від Google і роблять рекламу ефективнішою.

Illustration

Щодня в Google реєструються мільйони пошукових запитів від людей, які шукають відповіді або рішення для своїх індивідуальних потреб. Кожна компанія має унікальну можливість задовольнити ці потреби, проте, дуже часто їхні веб-сайти не налаштовані таким чином, щоб забезпечити цей значущий зв'язок. Саме цільові сторінки, присвячені окремим рекламним кампаніям, можуть заповнити цю прогалину.
Ми вважаємо, що найкраще розміщувати ці цільові сторінки на спеціальному піддомені WordPress, створеному спеціально для підтримки пошуку Google. Мета субдомену полягає в тому, щоб мати багато різних сторінок для підтримки багатьох різних оголошень. Це допоможе створити якомога ширшу мережу для веб-трафіку.

Люди шукають в Google вирішення своїх проблем

Веб-трафік можна розділити на так звані "три кільця":

  • Кільце 1

    Це люди, які вже пов'язані з вашою організацією і відвідують ваш сайт, щоб отримати останню інформацію про події, отримати доступ до попередніх новин тощо.

  • Кільце 2

    Це люди, які ще не знають про вас, але активно шукають організацію за ключовими словами на кшталт "благодійна організація".

  • Кільце 3

    Це люди, які шукають відповіді на свої питання чи проблеми, що, як правило, не містять ключового слова "організація" у пошуковому запиті.

Субдомен потрбен для зацікавлення користувачів третього кільця. Ось, як вони спрямовуються до вашої організації за допомогою нього:● Люди шукають в Google рішення своїх проблем або питань.● Вони шукають за запитами без слова “організація”, наприклад: “взяти собачку з притулку”, “де отримати гуманітарну допомогу”, “безкоштовна юридична консультація” тощо. ● Ці нові люди натискають на ваші рекламні оголошення, знайдені в результатах пошуку. ● Вони клікають на оголошення та переходять на ваш піддомен з контентом, що відповідає на їх питання.● Там вони бачать мотивуючий заклик до дії на вашому сайті, наприклад, "Подивитись відео презентацію", "Отримати допомогу", "Приєднатись до організації".
Ціль конверсії для користувачів кільця 3 полягає в тому, щоб 3% з цих нових відвідувачів фактично натиснули на заклик до дії. Щоб підтримувати такий покаазник, конверсії можна постійно відстежувати та покращувати.

Illustration

Як відстежувати конверсію в Google Ads?Як побачити, які рекламні оголошення приносять найбільше конверсій? Відстеження переходів для максимізації прибутку і заощадження грошей в Google Ads.

Варто зазначити, що на цьому етапі взаємодії для людей з кільця 3 найбільш доречними є м'які заклики до дії, оскільки їх завжди потрібно м'яко вести до результату, а не різко тиснути чи примушувати до цього.

Потрібна допомога з відстеженням конверсій і не тільки?

Залишайте заявку на безкоштовну консультацію!

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Варто також зазначити, що організація може використовувати свій блог для такого типу контенту, не вдаючись до створення окремого піддомену. Однак, в такому випадку, можуть виникнути деякі труднощі:

    Нестача досвіду для інтеграції цілей конверсії та іншої аналітики з обліковим записом Google AdWords.

    Великі обсяги необробленого контенту, необхідного для покриття обсягу пошуку Google або Google Grant Ads, за яким важко встигати.

    Недостатньо м'який заклик до дії. Зазвичай, основний сайт містить дуже прямі заклики до дії, як от "спланувати візит". Тоді як піддомен з сторінками на теми, що відповідають на питання користувачів, дозволяє використовувати більш м'які заклики до дії, наприклад, "подивитися відео" або “задати питання".

Низький показник відмов і високий коефіціент конверсії

Коефіцієнт відмов - це показник ефективності веб-сайту, який зазвичай використовується в аналізі веб-трафіку. Це відсоток відвідувачів, які заходять на веб-сайт вашої організації, а потім негайно залишають його (або "відмовляються"), замість того, щоб залишитися і перейти до перегляду інших сторінок.
«Коефіцієнт конверсії» - це термін цифрового маркетингу, який представляє відсоток відвідувачів вашого веб-сайту, що досягли бажаної вами цілі (або «конверсії»), від загальної кількості відвідувачів. Високий коефіцієнт конверсії пов’язаний з успішним дизайном веб-сторінки.
Ось найкращі методи підтримки низьких показників відмов і високих коефіцієнтів конверсії для ваших рекламних кампаній Google Ad Grant. Цільова сторінка має:

    містити релевантні ключові слова в тексті та метаданих SEO, щоб ввадатися релевантною конкретним ключовим словам у рекламному оголошенні;

    відповідати намірам шукача та фактично відповідати на його запитання, щоб мінімізувати показник відмов;

    містити цікаві внутрішні посилання, щоб відвідувач з більшою ймовірністю залишався на сайті та продовжував досліджувати інші сторінки, а не “відмовлявся”;

    пропонувати заклик до дії, від якого неможливо відмовитись, щоб мотивувати залучення користувачів і створити якомога більше конверсій.

Знову ж таки, метою цільових сторінок є підтримка низьких показників відмов і високих коефіцієнтів конверсії. Ідеально підтримувати показники відмов нижче 40%, а рівень конверсій – вище 3%.
Далі ми продовжимо обговорення того, чому вам слід вибрати цільові сторінки з конкретними відповідями на питання користувачів, розміщені на піддомені.

Піддомен WordPress

Піддомен, хоча певним чином вважається окремим сайтом, все одно є частиною загальної веб-присутності організації. Google вважає його пов’язаним з вашим основним доменом.
Створення піддомену на WordPress спеціально для підтримки Google Ads має 5 важливих переваг:

  • Швидше та легше додавати нові необхідні сторінки, оскільки нові кампанії з ключовими словами додаються до кампаній Google Ad Grant.

  • http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

    Макети сторінок розроблено спеціально для мінімізації показників відмов і максимізації коефіцієнтів конверсії, оскільки вони не обмежені основним дизайном вашого сайту.

  • Дані Google Analytics, пов’язані з Google Ad Grant і пошуковими кампаніями, можна переглядати з того самого облікового запису.

  • Піддомен служить перехідною сторінкою між рекламою Google і основним доменом компанії.

  • Значно простіше використовувати вміст подібних сторінок, які були написані для інших організацій у їхніх піддоменах. Це дійсно допомагає мінімізувати витрати організації на створення такого великого обсягу контенту.

Для зручності та економії коштів ми пропонуємо компаніям розробку піддоменів, спеціально створених для підвищення ефективності Google Ad Grant. Наша мета полягає в тому, щоб заощадити вам гроші, зробивши розгортання цільових сторінок швидким та простим, за доступною ціною.

Максимізація показників якості Google

Щоб допомогти контролювати взаємодію користувача з пошуком, Google призначає показник якості кожному цільовому ключовому слову в рамках вашого Google Ad Grant.
Цей показник - число від 1 до 10. Не дивно, що чим вищий показник, тим краще, тоді як низькі показники призведуть до припинення показу ваших оголошень. Існує кілька факторів, що впливають на показник якості Google:
● Релевантність тексту оголошення● Показник кліків вашого оголошення● Релевантність ключових слів у групі оголошень● Досвід користувача і релевантність цільової сторінки
Оптимізація показників якості Google налаштовує вас на кращу продуктивність і вищу рентабельність інвестицій (ROI). Вищі показники якості призводять до нижчої ціни за клік і за конверсію!

Відповідність меті пошуку

Щоб досягти успіху в Google Ads і органічному пошуку, вашій організації потрібні цільові сторінки з контентом, який відповідає потребам шукача. Мета Google завжди полягає в тому, щоб забезпечити своїм користувачам (шукачам) найкращий досвід, що означає надання їм результатів пошуку, які найкраще відповідають їхнім запитам.

Інші статті по темі:

Illustration

Якість проти кількості у GAG
Як ефективно керувати Google Ad Grants?

Illustration

Як отримати Google Grant?
Як отримати грант на рекламу своєї НКО в Google?

Google тепер має процеси, які дозволяють оцінити, наскільки добре задовольняються потреби користувача, коли він відвідує певний сайт за результатом пошуку. Google робить це шляхом відстеження тривалості сеансу, показників відмов, конверсій тощо, що робить ще більш важливим саме якісний контент, який задовольняє потреби ваших відвідувачів.

Цілі конверсії

Коли відвідувач переходить на цільову сторінку, треба спонукати його виконати певну дію. Зазвичай цією дією є клік на певний елемент і називається «закликом до дії». Виконання цього заклику до дії призводить до конверсії або досягнення цілі конверсії.
Ось кілька прикладів «м’яких» закликів до дії:
● Подивіться відео● Залиште питання● Приєднуйтесь до нашої команди

Ключові слова за темами, які відповідають на питання користувачів

Складність полягає в тому, що додавання відповідного контенту на ваш веб-сайт за всіма підходящими ключовими словами є недоцільним або навіть неможливим з наступних причин:

  • Теми настільки широкі, що вони послаблюють авторитет головного веб-сайту за ключовими словами, пов’язаними з вашою організацією.

  • Широта тем зробила б головний веб-сайт надзвичайно громіздким і складним, приховуючи основний контент.

  • З часом виникає потреба у відповідності веб-сторінок кількості ключових слів. Це пов’язано з тим, що сторінка, на яку посилається пошук Google, має повністю відповідати формулюванню в рекламному оголошенні Google. Зрештою, це означає, що необхідно створити сотні (або тисячі) сторінок, щоб підтримувати кількість ключових слів, на які націлені рекламні кампанії.

  • Деякі з ключових слів із меншим трафіком можна охопити динамічними цільовими сторінками на піддомені, тоді як основний домен не так легко підтримуватиме такий тип гнучкості. Використання динамічних цільових сторінок і менш релевантних ключових слів на основному домені позбавило б його SEO за особливостями організації.

Динамічні цільові сторінки

Динамічні цільові сторінки можна вважати персоналізованими цільовими сторінками. Коли хтось натискає на оголошення Google або на результат пошуку та потрапляє на динамічну цільову сторінку, сама сторінка автоматично генерується, щоб створити персоналізований досвід для відвідувача.
Використовуючи динамічні цільові сторінки, ви можете надавати персоналізований контент веб-сайту, заснований на ключових словах, намірах або місцезнаходженні користувача. Динамічні цільові сторінки іноді оптимізуються для органічного пошуку, проте, як правило, вони використовуються для рекламних кампаній в Google, щоб забезпечити пряму відповідність груп оголошень і ключових слів кампанії. З метою підтримки високих показників якості Google, мета в пошуку Google завжди полягає в тому, щоб текст у заголовку або тексті цільової сторінки відповідав тому, що шукав користувач. На динамічній цільовій сторінці заголовок, основний текст або навіть заклик до дії можуть змінюватися залежно від того, що шукав користувач, тим самим збільшуючи залученість і підвищуючи шанси на конверсію.
Динамічні цільові сторінки особливо корисні для великих кампаній Google Grant, оскільки вони можуть автоматично генерувати сторінки для тисяч ключових слів. Без автоматизації створення такого обсягу сторінок було б надто дорогим.

Хочете досягти успіху в Google Ads і органічному пошуку?

Довіртесь нашим спеціалістам!
Залишайте заявку на безкоштовну консультацію.

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Інші статті про Google Grant

Illustration

Google Grants для НКО

Усе, що потрібно знати про гранти Google неприбутковим організаціям.

Illustration

Право на Google Grant

Пояснення права на отримання гранту на рекламу від Google

Illustration

Заявка на гранти Google

Найкращий посібник із подання заявки та Google Grants для НКО