Гайд

21 грудня, 2022

Заявка на Google Ad Grants: посібник із подання заявки на рекламний грант від Google

Незалежно від того, чого ви сподіваєтеся досягти своєю присутністю в Інтернеті, програма Google Ad Grants допоможе вашій стратегії цифрового маркетингу бути успішною. Google надає вашій організації регулярний щомісячний кредит на розміщення рекламних оголошень у результатах пошуку, а також дані, необхідні для їх точного налаштування для успіху. У цій статті ви дізнаєтесь, як подати заявку на рекламний грант від Google.

Як подати заявку на рекламний грант від Google

Якщо ви відповідаєте вимогам Google Ad Grants, ви отримаєте до 10 000 доларів на рекламу для просування вашої організації. Ці кошти можуть допомогти підняти вас на перші позиції в результатах пошуку, що підвищить вашу видимість і залучить до вас більшу кількість людей. Проте процес подання заявки на грант може бути складним і вимагати певних змін у вашій присутності в Інтернеті. Але не хвилюйтеся - результат вартий витраченого часу та зусиль.
Насправді, на кожному етапі процесу ви можете знайти несподівані переваги, які допоможуть вашій неприбутковій організації в інших сферах. До моменту, коли ваша організація подасть заявку на отримання гранту від Google, вона вже може бути більш ефективною, ніж коли ви лише починали просування в Інтернеті. Це частина того, що робить рішення подати заявку на грант таким цінним!
Наша мета — сприяти процвітанню неприбуткових організацій, подібних до вашої, і ми наполегливо працюємо, щоб наші клієнти отримали максимальну віддачу від програми за допомогою професійного керування Google Ad Grants. Ці пристрасть та надбані нами навички були ретельно зібрані в основні поради, якими ми раді поділитися.
Отже, як оформити заявку на Google Ad Grants?

Заявка на отримання гранту Google на рекламу: поширені питання

Що таке Google Ad Grants?

Google Ad Grants – це програма, яка надає неприбутковим організаціям до 10 000 доларів США на місяць у вигляді рекламного кредиту. Завдяки гранту ви можете безкоштовно розміщувати платні оголошення в результатах пошуку Google. Це допомагає залучити зацікавлених читачів до найважливіших сторінок вашого сайту.
Якими б не були потреби чи цілі вашої організації, є способи використати потенціал Google Ad Grants у своїх інтересах. Однак ви також маєте бути обережними у дотриманні правил і політики гранту Google на рекламу, інакше ви ризикуєте втратити грант. Якщо це трапиться, не хвилюйтеся: призупинений обліковий запис часто можна відновити за допомогою експертів.

Чи має моя неприбуткова організація право на отримання гранту Google?

Перевірити відповідність вимогам Google Ad Grants просто. Участь у програмі можуть брати:● благодійні організації, громадські об'єднання, релігійні організації та публічні бібліотеки, які внесені у Реєстр неприбуткових установ та організацій України;● міжнародні неприбуткові організації, які працюють в Україні
Школи, лікарні чи державні установи не вважаються неприбутковими організаціями і не можуть подаватись на Google Ad Grants.

Скільки часу займає подача заявки на отримання гранту Google?

Час, необхідний щоб оформити заявку на Google Ad Grants залежатиме від готовності вашої організації. Якщо ви вже є учасником TechSoup і маєте веб-сайт, який відповідає вимогам Google, процес подання заявки може тривати від 2 до 14 днів.

Потрібна допомога з отриманням Google Ad Grants?

Наші спеціалісти вам допоможуть! Залишайте заявку на безкоштовну консультацію.

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Якщо ні, вам доведеться приєднатися до TechSoup і спершу переконатися, що ваш веб-сайт відповідає політиці Google. Це може зайняти додатковий час.
Techsoup – це неприбуткова організація, яка підтримує інші такі ж організації, допомагаючи їм отримати доступ до пожертвувань і знижок на програмне забезпечення та технічні послуги. Приєднатися до Techsoup вільно можуть усі охочі.
Якщо ви не впевнені, з чого почати, подумайте про співпрацю з кваліфікованими консультантами - такими, як наша команда. Ми можемо допомогти вам заощадити час і уникнути можливих помилок, які сповільнюють процес отримання гранту.
Тепер, коли ви знаєте основи роботи програми Google Ad Grants, давайте детальніше розглянемо кожен крок у процесі подання заявки!

Крок 1. Підготуйте свій веб-сайт для подання заявки на грант Google

Одним з ключових елементів вашої заявки на Google Ad Grants є ваш веб-сайт. Перш ніж схвалити вашу заявку, Google перевіряє його на відповідність переліку умов. Ці умови стосуються технічних моментів (наприклад, швидкість завантаження та безпека) та контекстних нюансів (як-от наявність інформації про організацію та її місію, якість контенту та ін.) Наступні поради зроблять ваш сайт сумісним із вимогами Google!

Захистіть свій сайт: ортимайте сертифікат SSL

Ваш веб-сайт має бути безпечним і надійним. Можливо, ви помітили, що веб-адреси деяких веб-сайтів мають https, а інші мають лише http. Буква "s" тут означає, що ваш сайт має сертифікат SSL, і додається, коли сайт зашифровано для конфіденційності та безпеки. Google хоче, щоб ваш веб-сайт також мав цей сертифікат безпеки.
Така безпека має й інші переваги, окрім власне рекламного гранту від Google. Вона може допомогти захистити вас і ваших прихильників від певних видів онлайн-крадіжок або кібератак. Додавання шифрування до ваших веб-сторінок також позитивно вплине на вашу пошукову оптимізацію і необхідне для того, щоб скористатися перевагами сучасних функцій багатьох веб-браузерів. Насправді, відсутність цього сертифікату може навіть зашкодити вашому сайту. Наприклад, Google Chrome позначає сайти, які не мають https у своїй веб-адресі, як "незахищені", що відштовхуватиме відвідувачів.
Ви можете отримати SSL-сертифікат самостійно або звернутися по допомогу, якщо це виявиться складним, або ви не знатимете, як саме діяти. Наша організація має досвід отримання SSL-сертифікатів і може допомогти з цим процесом. 

Зробіть свій сайт зручним та презентабельним

Іншим ключем до успіху є забезпечення того, щоб Google і ваші користувачі могли легко орієнтуватися на вашому веб-сайті та вважати його візуально привабливим. Ось кілька ключових напрямків, на які ви можете звернути увагу, щоб покращити вигляд свого сайту:
● Контент. Ваш веб-сайт повинен мати унікальний контент, який Google зможе побачити та зрозуміти. На головній сторінці або на сторінці “Про нас” обов'язково помістіть опис місії організації. Найважливіші сторінки або пости повинні містити 300 і більше слів та мати єдину, чітко визначену тему, що відповідає цілям вашої організації. Найкращі промо-сторінки повинні містити відповідний заклик до дії для відвідувачів, наприклад, здонатити або стати волонтером.
● Час завантаження. Ваш сайт має бути адаптованим як для перегляду з мобільних пристроїв, так і з ПК. Уникайте надмірного використання великих зображень, автоматичного відтворення відео чи включення будь-яких інших великих файлів. Занадто велика кількість таких елементів сповільнить роботу сторінки, що змусить відвідувачів покинути її.
● Привабливий і зрозумілий дизайн. Найкращі веб-сайти впевнені у своєму дизайні та брендингу і знають, що іноді менше - це більше. Проявляйте стриманість у елементах дизайну. Ваш веб-сайт повинен легко сприйматись і не повинен здаватися переповненим або захаращеним.
● Зручна навігація. Питання ефективної навігації можна легко проґавити, особливо якщо ви вже звикли до того, де і що знаходиться на вашому веб-сайті. Спробуйте поглянути на ваш сайт так, ніби ви відвідуєте його вперше, або попросіть когось нового спробувати знайти кілька ваших ключових сторінок. Навігаційні посилання має бути легко знайти, як і ваші важливі сторінки.
● Відсутність шкідливих програм. Обмежте свої плагіни, посилання та вбудовані об’єкти лише до безпечних і надійних. Якщо ваш відвідувач підхопить вірус з вашого сайту, будьте впевнені - він більше не повернеться.

Інші статті по темі:

Питання про Google Ad Grants

Питання про грант від Google
Найпопулянрніші питання клієнтів про Google Ad Grant

Ефективне налаштування Google Ad Grants

Якість проти кількості у Google Ad Grants
Як ефективно керувати Google Ad Grants?

Крок 2. Підтвердьте статус неприбуткової організації в TechSoup

Щоб вас прийняли в програму Google, потрібно пройти підтвердження неприбутковості вашої організації. Перевірка статусу неприбуткової організації здійснюється через TechSoup - надійну міжнародну неприбуткову організацію, яка надає технології та технічну підтримку іншим таким організаціям.
Після завершення перевірки, TechSoup створить цифровий токен, який ви зможете надіслати в Google for Nonprofits - Google для неприбуткових організацій - програму, через яку ви подаватимете заявку на участь в Google Ad Grants.
Окрім того, що TechSoup є однією з частин вашого шляху до отримання рекламного гранту від Google, він також може допомогти вашій організації отримати доступ до продуктів (безоплатний або зі знижкою), які можуть дати вам перевагу. Компанії, які надають пропозиції продуктів та послуг через TechSoup, включають таких технологічних гігантів, як, зокрема, Adobe, Microsoft та Zoom.
Процес розгляду заявки в TechSoup може тривати в середньому від 2 до 14 днів. Хоча, ця процедура може тривати і до місяця часу у визначених випадках. Полегшити процес подання заявки на підтпвердження неприбуткового статусу організації можна, звернувшись по допомогу до спеціалістів. Наша команда має необхідний досвід, щоб взяти цю задачу на себе.

Крок 3. Реєстрація у Google for Nonprofits

Першим кроком до подання заявки на Google Ad Grants буде реєстрація у Google for Nonprofits - Google для неприбуткових організацій. Ця програма надає безкоштовні продукти для неприбуткових організацій, у тому числі доступ до можливостей Google Ad Grants.
Безліч неприбуткових організацій уже використовують цю програму для своїх сайтів. Тож не дивіться на це лише як на галочку на шляху до Google Ad Grants — можливості Google для неприбуткових організацій можуть полегшити ваше життя та допомогти вашій неприбутковій організації зростати.
Google для неприбуткових організацій відкриває багато можливостей, наприклад, можливість використовувати

  Google Workspace для неприбуткових організацій

  YouTube для неприбуткових організацій

  Google Планета Земля

  Карти Google

При реєстрації у програмі Google for Nonprofits необхідно буде ввести ключ валідації, отриманий від TechSoup. Після активації акаунта ви маєте можливість обрати продукти, необхідні вашій неприбутковій організації. На цьому етапі ви маєте можливість заповнити форму та подати заявку на Google Ad Grants. 
Сповіщення щодо активації ви отримаєте протягом 3 робочих днів. Час очікуваня ми радимо провести, готуючись до майбутньої роботи з грантом на рекламу.

Крок 4. Налаштування Google Analytics та рекламного кабінету Google Ads

Тепер ви можете розпочати налаштування свого сайту та рекламного кабінету, щоб зробити перші кроки до використання Google Ad Grants.

Встановіть Google Analytics

Google Analytics є потужним інструментом для збору даних про ваш веб-сайт. Google Ad Grants вимагає, щоб ви встановили Google Analytics на своєму сайті для відстеження ефективності своїх оголошень. Ви також зможете користуватися безліччю інших функцій, таких як:

 • Уміння створювати та відстежувати ціліВаші цілі можуть включати подачу заявки на волонтерство, пожертвування вашій організації або проходження опитування. За допомогою Google Analytics ви можете побачити, як часто досягаються ці цілі та які саме сторінки вашого сайту допомагають вам їх досягти

 • Огляд вашого веб-трафікуВи зможете побачити, як працює ваш веб-сайт у режимі реального часу. Ви також зможете порівняти минулий і поточний веб-трафік, щоб побачити його динаміку

 • Відстеження продуктивності сайтуВи зможете легко відстежувати середній час, який відвідувачі проводять на вашому сайті, які сторінки вони переглядають, а також іншу важливу інформацію.

Щоб розпочати роботу з Google Analytics, вам спочатку потрібно зареєструвати там обліковий запис і підключити його до "власності" - вашого веб-сайту. 
Далі вам потрібно буде додати код відстеження Google до кожної сторінки сайту. Це можна зробити, скопіювавши код у HTML-код вашого веб-сайту. Такі платформи, як WordPress або SquareSpace, також можуть мати простіший метод для додавання коду на ваші сторінки в розділах плагінів або програм.
Після інтеграції Google Analytics у ваш веб-сайт ви зможете створювати та відстежувати цілі, а також переглядати ефективність сайту!

Налаштування рекламних кампаній

Тепер настав час зануритися в Google Ads, налаштувавши свої перші рекламні кампанії. Ви знайдете вкладку "Кампанії" на панелі навігації ліворуч на своїй домашній сторінці Google Ads.

  Уникайте ключових слів в одне слово. За деякими винятками, Google не допускає ключові слова, що складаються з одного слова. Ключові слова, пов'язані з Вашим брендом або з конкретними медичними станами, з якими працює Ваша неприбуткова організація, дозволені. Але вони все ж таки можуть бути не найбільш ефективним способом реклами цих конкретних потреб.
  Не використовуйте надто загальні ключові слова. Будь-яке ключове слово, яке не є достатньо конкретним, не буде дозволено Google — і з поважних причин. Це може не лише призвести до плутанини, але й позбавити ваші оголошення ефективності. Конкретність і змістовність дають змогу розміщувати оголошення серед пошукових запитів людей, які найбільше хочуть знайти те, що ви пропонуєте.
  Не використовуйте ключові слова із показником якості 1 або 2. Якщо Google позначає ключові слова досить низьким показником якості, від вас вимагатимуть видалити їх або замінити чимось більш ефективним. Подумайте про це як про піклування Google про ваші інтереси. Ви ж хочете показати все найкраще!

Переконайтеся, що у вас увімкнені розширення Sitelink Extensions, які дозволять вам додавати посилання на певні частини вашого веб-сайту в Google Ad Grants. Цей крок важливий, якщо ви хочете скерувати когось на можливість зробити пожертву, стати волонтерами або взаємодіяти з вашим сайтом іншим чином. Перейдіть на вкладку "Оголошення та розширення" в меню сторінки зліва, і ви побачите панель, де можна налаштувати посилання на сайти у своїх оголошеннях.

Налаштувати рекламну кампанію в Google

Як налаштувати рекламну кампанію Google Ad Grant
Дізнайтеся, як налаштувати ефективну кампанію, яка збільшить цифрову присутність вашої некомерційної організації. Цей гайд - зручна покрокова інструкція для початківців, яка допоможе у налаштуванні рекламної кампанії Google Ad Grants.

Підключіть Google Analytics до свого облікового запису Google Ads

Щоб отримати найкращі результати, вам потрібно підключити Google Analytics до свого облікового запису Google Ads. Це також дозволить вам імпортувати свої цілі та інші дані з Analytics до Ads, щоб заощадити час і покращити результати.
Аби пов’язати ці два облікові записи, вам знадобляться відповідні дозволи. Переконайтеся, що ваш обліковий запис має дозвіл на редагування для Analytics та адміністративний доступ до облікового запису Google Ads.
Увійшовши в Analytics, натисніть "Адміністратор" у розділі "Інструменти та налаштування". Перейдіть до ресурсу, який потрібно зв’язати, і виберіть Google Ads Linking. Тут ви зможете натиснути +Нова група посилань і вибрати профіль Google Ads вашої організації. Увімкніть зв’язок для кожного перегляду, до якого хочете надати доступ, і завершіть, натиснувши Пов’язати облікові записи.
Ви завершили подачу заявки на отримання гранту Google Ad Grants! Тепер вам треба лише дочекатися остаточного схвалення, і ви отримаєте доступ до Google Ad Grants та всіх можливостей, які він може запропонувати. Далі справа за постійним навчанням та вдосконаленням, щоб відповідати вимогам Google Ad Grants і не втратити грант.

Допомога в подачі заявки на отримання рекламного гранту від Google

Тепер, коли ви переконалися в цінності гранту на рекламу Google і налаштували свою організацію на процвітання, ви можете розглянути питання платного професійного управління грантами від Google-новаторів галузі, таких як ми.
Наша компанія пропонує неприбутковим організаціям експертні консультації, які допоможуть отримати максимальну вигоду з мінімальними зусиллями для вашої команди. Ми надаємо:

 • Допомогу експертів у отриманні та використанні Google Ad Grants

 • Ретельну увагу до створення, підтримки та оптимізації ваших рекламних оголошень

 • Успішний досвід допомоги у відновленні призупинених акаунтів Google Ad Grants

 • Пакети додаткових послуг, які можуть ще більше розширити користь гранту від Google

Якщо ви хочете дізнатися більше, зв’яжіться з нами зараз!

Залишайте заявку на безкоштовну консультацію від наших спеціалістів. Ми прагнемо приділяти кожному клієнту окрему увагу, яка потрібна для досягнення цілей і зростання.

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Висновки

Подання заявки на Google Ad Grants може зайняти трохи часу та зусиль, але ви переконаєтесь, що кожен крок допоможе вашій організації у розвитку та досягненні поставлених цілей. Це не просто пункти зі списку, які потрібно виконати. Кожен крок — це шанс підвищити ефективність і переглянути те, як ви представляєте себе в Інтернеті.

Інші статті про Google Ad Grants

Google Ad Grants для неприбуткових організацій

Google Ad Grants для неприбуткових організацій

Усе, що потрібно знати про рекламний грант Google неприбутковим організаціям.

Відстежувати конверсії

Як відстежувати конверсії в Google Ads?

Відстеження конверсій: максимізувати прибуток і заощадити в Google Ads.

про Google Ad Grants

Міфи про Google Ad Grants

Розвінчуємо найпоширеніші міфи про Google Ad Grants.