Стаття

1 лютого 2024

Актуальні гранти для українських НПО у 2024 році

Важливість сектору ОГС для суспільства важко переоцінити, тому існує багато фондів та донорів, які фінансують громадські організації та допомагають їм розвиватись. Ми привели список найактуальніших грантів для НПО у 2024 році, для різних сфер громадського сектору.

Глобальний інноваційний фонд (GIF)

Це незалежна глобальна некомерційна організація, яка інвестує в соціальні інновації, які спрямовані на поліпшення життя і можливостей мільйонів людей в країнах, що розвиваються. GIF підтримує інновації з потенціалом соціального впливу, незалежно від того, чи це нові технології, бізнес-моделі, політичні практики, технології чи поведінкові ідеї.

Для подання заявки на грант від GIF потрібно пройти три кроки:

  Зареєструватися та подати короткий виклад бізнес-плану або проектну пропозицію з поясненням того, як ваша організація вплине на соціум.

  Подати повну заявку з детальним описом вашої місії, її потенціалу, ризиків, бюджету та плану реалізації.

  Укласти грантову угоду з GIF, яка визначає умови фінансування, очікувані результати та звітність.

NEFCO (Північна екологічна фінансова корпорація)

Це міжнародна фінансова організація, яка була заснована у 1990 році урядами країн Північної Європи: Данії, Фінляндії, Ісландії, Норвегії та Швеції. Мета NEFCO — створювати покращувати екологію планети.

NEFCO надає гранти для різних програм і проектів, які сприяють енергоефективності, використанню відновлюваних джерел енергії, зменшенню викидів парникових газів та інших екологічних цілях. Портфель проектів NEFCO в Україні включає понад 150 проектів, з яких 80 відносяться до муніципальної сфери.

Google Ad Grants

Пошуковий гігант Google надає грант у розмірі $10 000/місяць на рекламу у своїй пошуковій системі. Все, що вам потрібно – це мати сайт та офіційний статус неприбуткової організації. Після підключення гранту, на ваш рахунок в Google Ads кожного місяця будуть начислятися $10 000. Грант діє безстроково, тобто фінансування не припиниться, поки ваш сайт відповідає вимогам Google.

Наша агенція спеціалізується на отриманні рекламного гранту від Google. У нашому портфоліо понад 15 організацій, які отримали грант та збільшили число своїх послідовників у рази. Заповнюйте форму та отримайте безкоштовну консультацію щодо гранту Google.

Visegrad Fund

Visegrad Fund — це міжнародна організація, яка підтримує співпрацю країн Центральної Європи: Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини. Visegrad Fund надає гранти, стипендії та інші форми фінансування для проектів, які сприяють регіональному розвитку, прав людини, освіти, культури, науки, інновацій та інших сфер.

Visegrad Fund також організовує різноманітні заходи, конференції, семінари та виставки, які популяризують ідеї та досягнення регіональної співпраці.

Global Fund for Women  

Це один з провідних світових фондів, який підтримує ініціативи за гендерну рівність. Цей фонд виступає за права жінок та дівчат, надаючи гранти організаціям, які працюють у сфері прав людини, освіти, культури, охорони здоров’я та інших.

Global Fund for Women має спеціальну програму для підтримки жіночих фондів — організацій, які збирають та розподіляють ресурси для жіночих ініціатив у своїх регіонах. За свою історію, Global Fund for Women надав гранти на створення та зміцнення 35 жіночих фондів у 27 країнах, включаючи Україну.

Грант «Велика Ідея»

Це програма, яка підтримує соціальні інновації в Україні. Ця програма допомагає авторам громадських проектів зібрати кошти на їх реалізацію за допомогою краудфандингу. Грант “Велика ідея” пропонує два види підтримки:

  Ко-фінансування — це коли програма додає до зібраної суми від 10% до 50% в залежності від тематики та соціальної значимості проекту.

  Менторство — це коли програма надає консультації, навчання та інші види допомоги авторам проектів, щоб вони могли ефективно презентувати свою ідею, залучити аудиторію та реалізувати свій план.

Програма «Долучайся»

Це програма, яка підтримує громадську активність та демократичні реформи в Україні. Програма фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується міжнародною організацією Пакт.

Програма «Долучайся» має чотири основні напрямки діяльності:

  Підвищення рівня громадянської освіти та обізнаності громадян про свої права та обов’язки.

  Сприяння розбудові дієвих національних, регіональних і місцевих коаліцій та ініціатив для просування демократичних реформ.

  Підвищення організаційної спроможності організацій громадянського суспільства (ОГС) на національному, регіональному та місцевому рівнях.

  Розвиток місцевого потенціалу для забезпечення довготривалого громадського залучення до демократичних процесів.

Polska Pomoc

Це програма, яка підтримує розвиток та демократизацію країн, що розвиваються, включаючи Україну. Ця програма фінансується Міністерством закордонних справ Польщі та реалізується різними партнерами, такими як державні установи, неприбуткові організації, наукові установи, місцеві органи влади та інші.

Програма Polska pomoc має два основні напрямки діяльності:

  Багатостороння допомога — це коли Польща співпрацює з міжнародними організаціями, такими як ООН, ЄС, ОБСЄ, НАТО, Світовий банк, щоб надавати допомогу країнам, що потребують підтримки в різних сферах.

  Білотеральна допомога — це коли Польща співпрацює безпосередньо з окремими країнами, щоб надавати допомогу за певними пріоритетами, які визначаються спільно.

В Україні програма Polska pomoc підтримує різні проекти, які сприяють розвитку демократії, прав людини, децентралізації, енергоефективності, освіти, культури, охорони здоров’я, сільського господарства та ін.

Бажаєте отримати рекламний грант від Google Ad Grants для вашої організації?

Залишайте заявку на безкоштовну консультацію наших спеціалістів!

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Також читайте

Illustration

Як НКО залучають кошти?

Основні стратегії та поради для залучення коштів неприбутковим організаціям.

Illustration

Інтеграція соцмереж для НКО

Які соцмережі обрати для НКО та як проводити інтеграцію.

Illustration

SEO для некомерційних організацій.

Розказуємо чому SEO таке важлива для некомерційних організацій.