Стаття

28 січня, 2024

Сайт для Кримської правозахисної групи

Illustration

Декілька місяців тому до нас звернулася правозахисна група, що опікується дотриманням прав людей на Кримському півострові. Вони хотіли отримати грант від Google та обновити дизайн сайту та додати нові функції. Даний проєкт – це незвичайний кейс, адже ніхто раніше не змушував нас настільки сильно змінювати підхід до роботи з клієнтами.

Про клієнта

«Кримська правозахисна група» (КПГ) – це неурядова організація журналістів та правозахисників, основна мета якої захист прав людей на території півострова Крим, шляхом привернення широкої уваги з боку органів влади та міжнародних структур у сфері прав людини.

У своїх інформаційних та аналітичних матеріалах, КПГ регулярно апелюють до статей міжнародного гуманітарного права та пропонують шляхи вирішення проблем, які висвітлюють.

Якщо вам цікава дана тематика, то рекомендуємо ознайомитись з діяльністю Кримської правозахисної групи самостійно.

Цілі роботи над проєктом:

  Розробка нового дизайну для сайту

  Впровадження нових функцій на сайт

  Отримання гранту в рамках програми Google Ad Grants

Після того як наш веб-розробник вивчив сайт організації, він прийшов до висновку, що його модернізація з урахуванням побажань клієнтів неможлива і потрібно створити сайт з нуля.

Після обговорення ситуації з клієнтом, він «дав добро» на створення нового сайту, але з однією умовою – повним переносом усіх даних зі старого сайту.

Розробка сайту

Коли наш веб-розробник створив дизайн, побудувала сайт на CMS WordPress, вона приступила до переносу даних. Для клієнта було дуже важливо, щоб усі дані, а саме: адмін-панель, посилання, дати публікацій та самі публікації збереглися у своєму первозданному вигляді із стилем, шрифтами, зображеннями, тегами і т. д.

Даний процес зайняв багато часу та зусиль, адже дані для переносу взаємопов'язані і перенести їх на новий сайт з ідентичною функціональністю було дуже складно.

Після того, як дана частина роботи була виконана, прийшов час повернутися до плану та працювати над функціоналом нового сайту. А саме:

  Розробка нового дизайну для сайту та логотипу організації

  Мультиязичність сайту

  Створення категорій під різні текстові матеріали

  Адаптація під мобільні пристрої

  Створення підписки на новини

  Створення архівного календаря для новин на різних мовах


Порівняння старого сайту з новим:

Інтерактивний календар та форма для підписки на розсилку:

Illustration

Логотип організації:

Illustration

Ризики проєкту

Під завершення основних робіт над проєктом, сайт Кримської правозахисної групи зазнав хакерської атаки і сайт був зламаний. Вразливість була пов’язана з використанням неправильного програмного забезпечення для сайту з нашого боку.

Ми відновили сайт, врахували недоліки та прийняли посилені методи захисту, після чого нових атак не було. Це дуже цінний досвід, який допоміг нам змінити підхід до розробки сайтів наших клієнтів, після чого подібних випадків не відбувалося.

Подальша робота та Google Ad Grants

Хочеться виразити подяку Кримській правозахисній групі за терплячість та співпрацю, адже не всі клієнти розуміють тонкощі роботи з програмним забезпеченням і «сюрпризи», які можуть підстерігати на кожному кроці.

Ми ж у свою чергу винесли із даного кейсу пару важливих висновків та отримали цінний досвід. Ми дуже раді, що змогли допомогти такій організації як «Кримська правозахисна група» адже розуміємо наскільки важлива їх робота для громадян України.

У майбутньому ми плануємо отримати грант Google Ad Grants і займатися просуванням проєкту, тому даний кейс буде оновлюватись.

Бажаєте отримати просування від Google Ad Grants для вашої організації?

Залишайте заявку на безкоштовну консультацію наших спеціалістів!

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Інші кейси ЦТ ОГС

Illustration

Digital-ізація волонтерствау Дніпрі

Соцмережі, сайт, Вікіпедія, інтернет-магазин та грант на рекламу для Штабу волонтерів Дніпра.

Illustration

Вихід у Web ПО GFAS

Розробка сайту та грант на рекламу для Пацієнтської організації GFAS.

Illustration

Цифровізація плодовоовочевої галузі

Чат-бот для ГО "Земля Таврії": цифрова трансформація плодовоовочевої галузі.