Гайд

24 лютого, 2023

Створення контенту для Google Grant: найкращий посібник

Незалежно від того, чи ви нещодавно отримали грант на рекламу Google, чи тільки в процесі його отримання, ви, швидше за все, цікавитесь, скільки додаткового трафіку він залучить на ваш сайт. Отримання гранту Google і керування ним є значною інвестицією часу та досвіду. Тож безсумнівно, хочеться бути впевненими, що ці інвестиції принесуть результати, і що більше людей залучатиметься до вашої організації.

Illustration

Одним з важливих факторів на шляху до успіху рекламних кампаній за кошти Google Grant є якісний контент на вашому веб-сайті. Значною мірою завдяки ньому Google Ad Grant забезпечить вашій організації значні конверсії та додатковий трафік. Але як саме виглядає такий контент? І як це працює з Ad Grant? Давайте з’ясовувати. 
У цій статті ми розберемо 7 кроків створення виняткового контенту. 

Крок 1. Визначте одну (і єдину) проблему для однієї публікації

Ідея спробувати відповісти на усі запитання ваших читачів одразу досить спокуслива. Але Google винагороджує надійний контент, який орієнтований на конкретне питання і задовольняє продемонстровану (пошукову) потребу.
Ваша тема має бути самодостатньою та чітко визначеною. Як і широкі за значенням ключові слова, широка тема є чудовим початком. Проте, коли ви готові опублікувати допис у блозі чи цільову сторінку, вам потрібна вузько визначена тема, яка чітко вирішує лише одну проблему.

Крок 2. Визначте довгі ключові фрази для запиту, якому відповідатиме контент

Як саме Google визначає якість сторінки? Чесно кажучи, якщо ви не є членом команди Google, ніхто не знає напевно, як саме і яку формулу використовує пошукова система для оцінки контенту. Відомо, що Google цінує винятковий контент, який відповідає пошуковому запиту з багатьох ключових слів (довгих фраз), які користувачі гуглять найчастіше. Це принаймні чотири слова.
Отже, якщо ви, наприклад, пишете про “допомогу”, то не варто зупинятися на цьому як на основному ключовому слові. Звузьте свою тему до невеликого, самодостатнього ключового виразу з декількох слів, наприклад «допомога особам з інвалідністю у Дніпрі». Це ключове слово не лише звузить аудиторію (до мешканців певного міста, певної категорії), але також звузить питання, відповідь на яке ви даєте своїм контентом.

Крок 3. Створіть контент

Отже, тепер у вас є вузька тема, яка відповідає на одне запитання, і ви визначили для неє основне довге ключове слово (фразу). Тепер - пишіть. Ось кілька загальних міркувань, про які слід при цьому пам’ятати. 

  • logoCreated with Sketch (http://www.bohemiancoding.com/sketch)

    Для дописів у блогах і новин створюйте довші тексти - від 1000 до 2000 слів. Довгі статті стабільно розташовуються вище в органічному пошуку, ніж короткі фрагменти текстів, і надають масу можливостей для чітко націлених груп оголошень Google Ad Grant.

  • Додайте точне формулювання вашої ключової фрази 2-4 рази за статтю. Найголовніше, додайте його до свого тегу заголовка (title) і заголовка H1. Ми пропонуємо також включити його принаймні в один підзаголовок H2 і в кінці основного тексту. Будь-які інші коротші ключові слова також можна розмістити по всій публікації.

Крок 4. Використовуйте різноманітні мультимедіа

Будь-який винятковий контент включає медіа-паузи від нескінченної стіни тексту, незалежно від того, наскільки корисним він є.
Запропонуйте своєму читачеві бажану перерву із відео, малюнками, діаграмами, графіками, аудіокліпами, мемами (!), будь-чим, що не є текстом. 

Інші статті по темі:

Illustration

Цільові сторінки на піддомені
Цільові сторінки: для чого і чому важливі для Google Ad Grants

Illustration

Питання про грант Google
Найпопулянрніші питання клієнтів про Google Ad Grant.

Винятковий контент візуально привертає увагу користувача, щойно він потрапляє на сторінку, і утримує його до кінця. Ви повинні дати користувачам причини залишитися на вашому сайті якнайдовше. 

Крок 5. Додайте вихідні посилання (але помірно)

Посилання на інші URL-адреси на подібні теми підвищить рейтинг вашого сайту в органічному пошуку, оскільки це допомагає Google визначити релевантність вашої сторінки.
Однак не давайте своєму користувачеві забагато причин або можливостей залишити вашу сторінку. Тому, коли ви все ж додаєте вихідне посилання, нехай це буде виправлано. Це можуть бути посилання на матеріали, які є основоположними для теми, надають цінну перспективу, підсилюють вашу аргументацію чи створюють критичний контраст.
При цьому майте на увазі, що якість зовнішнього контенту також має значення для Google. В ідеалі ваша сторінка має посилатись на якісний контент, який належить до авторитетного домену з високим рейтингом на SERP сторінці пошукової видачі). Чим вищий показник у SERP, тим ціннішим Google вважає домен. Наприклад, найвищі рейтинги SERP належать Google, Wikipedia та іншим доменам, на які посилається решта Інтернету.

Крок 6. Додайте внутрішні посилання на інший контент на вашому сайті

А от внутрішні посилання на інший контент на вашому веб-сайті можна рясно розсипати. Внутрішні посилання — чудовий спосіб легко інтегрувати конкретні історії успіху, тематичні дослідження тощо вашої організації в контекст більшої картини. За допомогою внутрішніх посилань ви одночасно доповнюєте свій контент іншим оригінальним контентом, а також створюєте додатковий шлях користувача до іншої сторінки вашого сайту. 

Крок 7. Закликайте читачів до дії!

До того часу, коли користувач досягне кінця сторінки, вам потрібно переконатися, що ви сказали йому, що робити з цією інформацією. Ваш заклик до дії (CTA) повинен бути зрозумілим з самого початку. Хочете, щоб вони задонатили, приєднались як волонтери або відвідали подію? Надайте їм посилання, кнопку або форму, щоб негайно зробити наступний крок до цього.
Не забудьте додати значки соціальних мереж. Значки максимально легко додадуть ваш контент до стрічки новин користувачів вашого сайту одним натисканням. Це ще одна чудова тактика для залучення трафіку на ваші соціальні платформи.
Ось вона, анатомія чудово оптимізованого контенту. Вона допоможе вам піднятися в рейтингу органічного пошуку Google та створити багато дієвих рекламних оголошень на ваш контент.

Потрібна допомога у створенні якісного контенту?

Наші фахівці у цьому профі! Залишайте заявку на безкоштовну консультацію.

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Інші статті про Google Grant

Illustration

Google Grants для некомерційних організацій

Усе, що потрібно знати про гранти Google неприбутковим організаціям.

Illustration

Google Grant: хто, що, коли і як

Пояснення хто, що, коли, де, чому та як працювати з Google Ad Grant.

Illustration

Як отримати Google Ad Grant

Як отримати грант на рекламу своєї НКО в Google?