Стаття

02 лютого, 2023

GOOGLE AD GRANT: якість проти кількості

Організації, які використовують Google Ad Grant, можуть вважати, що головною метою гранту є збільшення кількості кліків-переходів на веб-сайт або витрата найбільшої можливої кількості грошей. Проте не всі кліки однакові. Ефективне керування Google Ad Grants схоже на випікання торта. Досвідчений пекар повинен збалансувати кожен інгредієнт, щоб спекти найсмачніший торт.

Illustration

Те саме стосується ефективного керування Google Ad Grants. Досвідчений менеджер Google Ad Grant візьме до уваги стратегічні цілі організації, збалансовуючи такі речі, як місцезнаходження, стратегія ставок, використання ключових слів, структура кампанії та рейтинг кліків. Щоб краще зрозуміти важливість балансу цих різноманітних "інгредієнтів" рекламного гранту, важливо спочатку з’ясувати мету Google Ad Grant. 

Яка мета Google Ad Grant?

Мета гранту полягає в охопленні певної аудиторії та залучення бажаних користувачів на ваш веб-сайт, одночасно надаючи можливість залучати відвідувачів до значущих активностей організації. 

Значущою активністю може бути багато речей, включаючи перегляд онлайн, заповнення форми, відвідування заходу тощо. Грантова реклама Google відіграє важливу роль у воронці, яка спонукає користувача взаємодіяти з вашою організацією у необхідний вам спосіб. Коли людина робить бажану дію через ваш веб-сайт, це називається конверсією. Організації повинні прагнути до створення якомога більшої конверсії через ефективне використання свого Google Grant та веб-сайту.

Збалансування якості Google Ad Grant і кількості

Не весь рекламний трафік є хорошим трафіком. Ефективний менеджер Google Ad Grant повинен ретельно продумати способи створення та конвертації трафіку найвищої якості. Далі будуть розглянуті різні варіанти вибору основних показників, які менеджер гранту повинен вміти збалансовувати.

Illustration

Потрібна допомога менеджера Google Ad Grants?

Довіртесь нашим спеціалістам!Залишайте заявку на безкоштовну консультацію.

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

КІЛЬКІСТЬ КЛІКІВ проти ЯКОСТІ КЛІКІВ

Ефективність воронки конверсії Google Ad Grant залежить від якості трафіку, що надходить до неї. Наприклад, організація з допомоги людям з інвалідністю може генерувати трафік на свій веб-сайт, показуючи рекламу за запитом «стрижка собак» за допомогою Google Ad Grant. Проте люди, які хочуть постригти собаку, ймовірно, не побачать на такому сайті жодної користі для себе. Вони, швидше за все, підуть, не виконавши на сайті жодної дії. Більший трафік не завжди означає хороший трафік. Ось чому ефективний менеджер Google Ad Grant повинен ретельно проаналізувати способи створення та конвертації трафіку найвищої якості. 
Ефективні оголошення повинні зосереджуватися на ключових словах і темах для людей, які можуть зацікавитися вашою організацією.

Google прагне запропонувати своїм користувачам найрелевантнішу інформацію. Коли він показує вашу рекламу користувачу, то сподівається, що користувач знайде ваш веб-сайт корисним і релевантним своєму запиту. Якщо ж це не так, Google зрештою припинить показ ваших оголошень.Text element

МАКСИМАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ КОНВЕРСІЙ проти МАКСИМАЛЬНОЇ КІЛЬКОСТІ КЛІКІВ

Під час обговорення якості кліків також важливо дослідити тему стратегії ставок. Вашій організації потрібно збалансувати стратегії ставок серед усіх своїх рекламних кампаній Google Grant. Ми рекомендуємо вибрати максимальну кількість кліків або максимальну кількість конверсій.
Якщо ви обираєте максимальну кількість кліків як стратегію, ваші рекламні ставки будуть обмежені 2,00 доларами США за клік. Це означає, що ваші оголошення відображатимуться за ключовими словами з нижчою ціною та можуть генерувати трафік нижчої якості в цілому. Перевагою цієї стратегії є те, що вона зазвичай дозволяє генерувати найбільшу можливу кількість кліків за ваші ресурси.
З іншого боку, коли люди натискають на вашу рекламу, Google може визначити тип людей, які найбільш імовірно клікнуть на вашу рекламу та виконають певні дії на вашому веб-сайті. Якщо змінити стратегію на збільшення кількості конверсій, ваші оголошення будуть зосереджені саме на таких людях - які з більшою імовірністю зацікавдяться і взаємодіятимуть із вашим веб-сайтом. Однією з великих переваг цієї стратегії є те, що тут Google взагалі не обмежує вашу ставку. Це означає, що ви можете витрачати більше грошей Google щомісяця! Проте ця стратегія, як правило, дає менше кліків (але вищої якості). 

Інші статті по темі:

Illustration

Як отримати Google Ad Grant?Подати заявку на грант Google: перші кроки.

Illustration

Google Ad Grants: популярні питанняДетальніше розбираємось, що ж таке Google Ad Grants

ЗАГАЛЬНІ КЛЮЧОВІ СЛОВА проти КОНКРЕТНИХ КЛЮЧОВИХ СЛІВ

Використовуючи грант Google, некомерційні організації можуть показувати рекламу не більше ніж у 10% усього веб-трафіку за будь-яким ключовим словом. Крім того, оголошення мають генерувати достатній трафік, щоб Google дозволив їм і надалі продовжувати відображатися у результатах пошуку. Таким чином, Google Grant працює найкраще, якщо використовувати його як широку мережу для захоплення трафіку за найпоширенішими ключовими словами. Якщо організація буде занадто конкретною у своїх ключових словах, конкуренція може бути надто великою, і її оголошення можуть ніколи не відобразитися у результатаї пошуку. Крім того, якщо ваші ключові слова будуть надто конкретними, наприклад, «взяти додому собаку лабрадора віком до 1 року у Києві», то для них може бути недостатньо трафіку, щоб працювати в рамках Google Grant.

Illustration

Ефективний менеджер рекламного гранту Google визначить найпопулярніші ключові слова, які генерують кліки, і запустить рекламні кампанії за цими ключовими словами. Досліджувати та порівнювати популярність ключових слів можна за допомогою Google Trends.

РІЗНОМАНІТНІСТЬ КАМПАНІЇ

Багато організацій потрапляють у пастку, зосереджуючи свою рекламу Google Grant лише на специфічних термінах, пов’язаних зі своєю організацією. Роблячи це, вони втрачають 80% потенційного пошукового трафіку від місцевих жителів, які шукають підтримки у вирішенні їх реальних проблем. Налаштовуючи свої кампанії Google Grant, обов’язково враховуйте різні послуги, які ви надаєте. Чим більше ключових слів ви використовуєте у своїх оголошеннях, тим вищий шанс, що ваші оголошення відображатимуться більшій та різноманітнішій аудиторії.

БІЛЬША ГЕОГРАФІЧНА ЗОНА проти МЕНШОЇ ГЕОГРАФІЧНОЇ ЗОНИ

Вибір географічного регіону, де відображатимуться ваші оголошення, є дуже важливим. Вибір надто малої області може означати, що трафіку недостатньо для отримання значущих кліків по оголошеннях. Однак встановлення надто великої географічної області може призвести до переходів по рекламі від людей, не зацікавлених у взаємодії з вашою організацією. 
Географічний регіон повинен відображати мету реклами. Якщо ви шукаєте місцеву людину, яка б фізично відвідувала офіс організації, то встановлення географічної цільової зони близько 35-60 кілометрів цілком підійде. Перш ніж встановлювати занадто малу зону для місцевого трафіку, пам'ятайте, що деякі люди працюють на відстані більше години шляху від дому і здійснюють пошук в Інтернеті протягом дня. 
У вашій організації можуть бути заходи та активності для людей по всій країні. Наприклад, у сучасному світі люди можуть дивитися будь-які виступи онлайн з будь-якого місця. Отже, якщо ви використовуєте грант Google для розміщення реклами онлайн-заходів, подумайте про встановлення великої географічної цілі. Мета оголошень Google Grant вашої компанії має допомогти вам визначити необхідний розмір географічної зони націлення реклами.

ПОКАЗНИК КЛІКІВ

Рейтинг кліків враховує кількість людей, яким була показана реклама, і підраховує, який їх відсоток насправді на неї клікнули. Загалом, що вищий рейтинг кліків, то ефективніша реклама. Показники кліків мають значення, оскільки вони є хорошим показником загальної ефективності рекламної кампанії. Ви можете працювати над тим, щоб показувати оголошення всім у вашому регіоні, але якщо ніхто не натискає на ці оголошення, кампанія буде не дуже ефективною.

КОНВЕРСІЇ

Останнім і, мабуть, одним із найважливіших елементів вашої воронки Google Ad Grant є конверсії. Термін «конверсії» стосується людей, які здійснюють на вашому веб-сайті дії, необхідні вам. Ваша організація може проводити ефективну рекламну кампанію, яка генерує достатню кількість якісного нового трафіку на сайті, але якщо ці люди залишають сторінку, як тільки вони туди потрапили, то це проблема. 

Illustration

Як відстежувати конверсію в Google Ads?Відстеження конверсій дозволяє побачити, які оголошення приносять найбільше конверсій. Відстежуйте конверсії, якщо хочете максимізувати прибуток і заощадити гроші в Google Ads.

Важливо налаштувати конверсії в Google Analytics, щоб допомогти Google краще зрозуміти ефективність вашої рекламної кампанії. Конверсії також допомагають вам побачити, що люди роблять на вашому веб-сайті після того, як натискають на рекламне оголошення. Дуже корисно знати, скільки нових відвідувачів натискають «Переглянути» чи «Планувати візит» абощо.
Налаштувати веб-сайти для кращої конверсії трафіку – це мистецтво і наука. Це також велике джерело, що пропонує нескінченну кількість потенційних налаштувань. Якщо ваша організація розглядає можливість створення Google Ad Grant, варто проконсультуватися з професіоналом, щоб переконатися, що ваш веб-сайт ефективний і готовий отримувати трафік. 

Google встановлює правила

Щодня в Інтернеті здійснюються мільярди пошукових запитів по всьому світу. Складний алгоритм Google ранжує відповідні результати пошуку. Менеджер Google Ad Grant повинен бути в курсі змін та постійно впевнюватись, що ваша реклама не “пасе задніх”, адже Google постійно змінює правила.

Дізнатись більше про Google Grant

Наші ксперти готові допомогти вам визначити, чи підходить для вас грант Google. Ми допомогли вже багатьом організація витратити гроші Google на просування в Інтернеті. Ми хочемо зробити це і для вас!

Залишайте заявку на безкоштовну консультацію

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Інші статті про Google Grant

Illustration

Google Grants для НКО

Усе, що потрібно знати про гранти Google неприбутковим організаціям.

Illustration

Заявка на гранти Google

Найкращий посібник із подання заявки та Google Grants для НКО

Illustration

SSL і Google Ad Grant

Що таке SSL і чому це важливо для Google Grant?