Стаття

17 лютого, 2023

Розширені методи Google Ad Grants

В цій статті ви знайдете кілька швидких і простих речей, які можна зробити, щоб підвищити продуктивність або заощадити час. Ці методи допомагають отримувати найкращі результати з облікового запису Ad Grants.

Illustration

Автоматизовані інструменти

Правила

Коли ви створюєте автоматичне правило, ви дозволяєте автоматично вносити зміни у ваш обліковий запис на основі вибраних умов і дій. Це корисно для облікових записів Ad Grants, оскільки ви можете:
● призупинити кампанії, коли вони витрачають певну суму;● призупинити неякісні ключові слова;● призупинити ключові слова з низькою релевантністю оголошення;● призупинити оголошення з низьким CTR;● надіслати сповіщення електронною поштою про такі речі, як низький CTR або кампанії з високими витратами.

Щоб створити правило, перейдіть у розділ "Інструменти та налаштування" на інформаційній панелі облікового запису Ads. Натисніть "Правила" в розділі "Групові дії".
Виберіть тип об'єкта, дію і конкретні об'єкти, на які буде впливати правило після його запуску. Додайте свої умови і визначте частоту запуску правила.
Одна дуже корисна і проста ідея стосовно правил: налаштуйте автоматичне правило запускатись щодня та сповіщати електронною поштою та/або призупиняти ключові слова із показником якості нижче 3 із 10. Ключові слова нижче цього рівня потрібно призупинити або видалити, оскільки вони суперечать правилам Google Ad Grants (і вказують на те, що ключове слово є невдалим вибором для реклами вашої організації).

Сповіщення електронною поштою є корисним, оскільки ви можете детальніше переглянути ефективність ключового слова, щоб побачити, чи є зміни, які ви можете внести для покращення його ефективності. Наприклад, вибрати більш підходящу цільову сторінку або змінити текст оголошення.

Скрипти

Скрипти - це спосіб автоматизації дій у вашому обліковому записі Ad Grants. Як і правила, вони є способом автоматизації простих завдань у вашому обліковому записі. На відміну від правил, скрипти більш універсальні і можуть використовуватися більш складними способами.
Скрипти пишуться мовою JavaScript і можуть застосовуватися на рівні облікового запису або облікового запису менеджера.

Вони корисні для облікових записів Ad Grants, оскільки ви можете:

 • http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

  Додати скрипт, який перевіряє ваш обліковий запис на відповідність усім правилам і надсилає вам результати електронною поштою.

 • Додати скрипт, який буде визначати всі пошукові терміни, які дають конверсії, і додавати їх в електронну таблицю, щоб згодом ви могли додати їх як ключові слова.

Є багато безкоштовних скриптів, які можна знайти в Інтернеті, та поекспериментувати з ними. Якщо ви хочете створити власний, можна використовувати цю сторінку Google Developers як інструкцію.

Дотримання вимог Ad Grants

Google має дуже конкретні правила, щоб переконатися, що всі неприбуткові організації використовують свої гранти з хорошою метою. Основна мета рекламних грантів полягає у просуванні благодійних цілей та заходів, підвищенні обізнаності та залученні донатів для неприбуткових організацій.
Тому дуже важливо дотримуватися рекомендацій з дотримання політики Ad Grants. Ваш обліковий запис Ad Grants може бути деактивовано, якщо:

  У вас немає принаймні однієї активної пошукової кампанії

  У вас немає принаймні двох активних груп оголошень і двох додаткових посилань для кожної кампанії

  У вас немає принаймні двох оголошень для кожної групи оголошень

  Ваш рейтинг кліків (CTR) був нижчим за 5% протягом двох місяців поспіль

  У вашому обліковому записі використовуються ключові слова з одного слова або занадто загальні терміни

  Ви спрямовуєте рекламу на географічний діапазон, не пов’язаний з вашою організацією

  У вас є активні ключові слова з показником якості нижчим за 3 з 10

Illustration

Якість проти кількості у GAGЯк ефективно керувати Google Ad Grants? Увага до стратегічних цілей організації, баланс налаштувань місцезнаходження, стратегії ставок, використання ключових слів, структури рекламної кампанії та рейтингу кліків.

Якщо ваш обліковий запис деактивовано, рекомендуємо визначити проблему, через яку так сталося, а потім заповнити цю форму.

Час на перегляд і повторну активацію вашого облікового запису, якщо він знову буде відповідати вимогам, може бути різним, тому вам потрібно набратися терпіння.

Найпоширеніші проблеми, через які обліковий запис може бути деактивовано

1. Як підвищити низький CTR (рейтинг кліків) вашого облікового запису

Призупинити ключові слова з великою кількістю показів, але низьким CTR:
● Переглядаючи всі активні ключові слова, встановіть діапазон "минулого тижня".● Призупиніть ключові слова, які мають CTR 4% або менше.● Видаліть нерелевантні пошукові терміни, які спрацьовують за вашими ключовими словами, але не приносять кліків.● Оновіть текст оголошення, щоб воно було привабливішим і збільшувало CTR.● Переконайтеся, що ваші оголошення містять ключове слово в заголовку чи описі.● Переконайтеся, що ваша цільова сторінка максимально релевантна цільовому ключовому слову.

2. Як покращити неякісні ключові слова

Замініть широкі або загальні ключові слова більш конкретними термінами або фразами:
● Перевірте ключові слова з низьким показником якості. Чи не надто широкі ці поняття?● Зупиніть ключові слова з показником якості 3 з 10.● Створіть нові пов’язані ключові слова, використовуючи більш відповідні терміни.● Перевірте ключові слова з найвищим показником якості. Який тип відповідності вони використовують● Використовуйте найкращий тип відповідності для нових ключових слів.● Збільште ставку CPC (якщо можливо).● Оновіть текст оголошення.● Переконайтеся, що в заголовках ваших оголошень міститься ваше ключове слово.● Ваша цільова сторінка має відповідати цьому ключовому слову.

3. Як підвищити ставки, не перевищуючи ліміт у 2,00$

● Якщо ви використовуєте ручне встановлення ставок, ваша CPC не може перевищувати 2,00$.● Використання стратегії Smart Bidding (Розумні ставки) дозволяє отримати вищу ставку (Google вирішує, якою має бути ставка).● Вибираючи Smart Bidding, пам’ятайте про мету свого облікового запису. Проте, зазвичай ми рекомендуємо Ad Grants використовувати статегію Maximise Conversions (Максимальна кількість конверсій).● Стратегія "Максимум конверсій" автоматично встановлює ставки так, щоб допомогти вам отримати більше конверсій, витрачаючи лише свій бюджет.

Хочете використати ваш грант від Google на максимум?

Довіртесь супроводу у керуванні грантом від наших спеціалістів!Залишайте заявку на безкоштовну консультацію.

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Інші статті про Google Grant

Illustration

Цільові сторінки на піддомені

Цільові сторінки на піддоменах для підтримки Google Ad Grants.

Illustration

Як відстежувати конверсіїв Google Ads?

Відстеження конверсій: максимізувати прибуток і заощадити в Google Ads.

Illustration

Заявка на гранти Google

Найкращий посібник із подання заявки на Google Grants для НКО.