Стаття

1 лютого 2024

Актуальні гранти для українських НПО у 2024 році

Ми продовжуємо публікувати актуальні гранти для неприбуткових організацій, які допоможуть вам отримати додаткове фінансування для реалізації своїх ідей. До вашої уваги список найактуальніших грантів на найближчі декілька місяців.

ФІНАНСУВАННЯ ДЛЯ МОЛОДИХ ПІДПРИЄМЦІВ USAID

Програма USAID «Мріємо та діємо» шукає кваліфіковану організацію для впровадження Програми з розширення доступу до фінансових можливостей молодим підприємцям/підприємицям віком 18-35 років з усієї Україні для надання допомоги в пошуку додаткових фінансових можливостей та підготовці заявок для подачі на фінансування.

  Сума: $20 000

  Дедлайн: 6.05.2024

КОНКУРС З РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ «ЦЕНТР ДЕННОГО ДОГЛЯДУ» SEED ACTED

Французька гуманітарна організація Acted запрошує жіночі та інші громадські організації, спілки, благодійні фонди, комунальні і державні установи, до участі в проєкті «Центр денного догляду» в рамках Програми «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗШИРЕННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ПРАВ ТА МОЖЛИВОСТЕЙ ЖІНОК ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ» (SEED), направленої на підтримку економічного розвитку жінок, розширення можливостей для зайнятості та підприємництва, відновлення та створення нових джерел доходу.

  Сума: до 1 700 000 грн

  Дедлайн: 10.05.2024

Google Ad Grants

Пошуковий гігант Google надає грант у розмірі $10 000/місяць на рекламу у своїй пошуковій системі. Все, що вам потрібно – це мати сайт та офіційний статус неприбуткової організації. Після підключення гранту, на ваш рахунок в Google Ads кожного місяця будуть начислятися $10 000. Грант діє безстроково, тобто фінансування не припиниться, поки ваш сайт відповідає вимогам Google.

Наша агенція спеціалізується на отриманні рекламного гранту від Google. У нашому портфоліо понад 15 організацій, які отримали грант та збільшили число своїх послідовників у рази. Заповнюйте форму та отримайте безкоштовну консультацію щодо гранту Google.

ГРАНТИ ДЛЯ ІНІЦІАТИВ ЗІ ЗМІЦНЕННЯ СТІЙКОСТІ ЛГБТКІ+ ОРГАНІЗАЦІЙ

Міжнародна правозахисна організація Freedom House оголошує конкурс грантів для ЛГБТКІ+ організацій та ініціатив з усіх регіонів України для здійснення діяльності, направленої на зміцнення власної стійкості та організаційної спроможності, а також побудови діалогу з громадськими та правозахисними організаціями, державними органами та іншими стейкхолдерами.

  Сума: $25 000

  Дедлайн: 22.05.2024

КОНКУРС ДЛЯ ПРОЄКТІВ У СФЕРІ «ЗЕЛЕНОЇ» ЕНЕРГЕТИКИ

Громадські організації «Екоклуб» та «Екодія» оголошують грантовий конкурс для підтримки діяльності місцевого самоврядування у впровадженні рішень, що вестимуть до сталої енергетики у громаді.

  Сума: €10 000

  Дедлайн: 15.05.2024

ГРАНТИ ДЛЯ ІНІЦІАТИВ З ДОПОМОГИ НАЙВРАЗЛИВІШИМ ВЕРСТВАМ НАСЕЛЕННЯ

Громадська Організація «Допомога та Надія» у партнерстві та за підтримки міжнародної гуманітарної організації «HelpAge International» оголошує конкурс міні-грантів “ГОЛОСИ СПІЛЬНОТ: Підтримка ініціатив направлених на допомогу найуразливішим верствам населення у Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій та Закарпатській областях (за фінансування COS)"для підтримки ініціативних груп спільнот, груп самодопомоги, невеликих НУО та груп людей, які готові вирішувати спричинені війною проблеми найуразливіших верств населення серед людей похилого віку з інвалідністю та без неї.

  Сума: 400 000 грн.

  Дедлайн: 21.05.2024

Отримайте рекламний грант на $10 000 від Google Ad Grants?

Залишайте заявку на безкоштовну консультацію!

Спасибо!

Мы скоро с вами свяжемся

Can't send form.

Please try again later.

Також читайте

Illustration

Як НКО залучають кошти?

Основні стратегії та поради для залучення коштів неприбутковим організаціям.

Illustration

Актуальні гранти для НКО

Підбірка актуальних грантів для НПО України від закордонних партнерів.

Illustration

SEO для некомерційних організацій.

Розказуємо чому SEO таке важлива для некомерційних організацій.