1 червня 2024

Навіщо бізнесу власний сайт

В сучасному цифровому світі наявність веб-сайту для будь-якого бізнесу є не просто бажанням, а необхідністю. Це віртуальний представник вашої компанії в Інтернеті, який працює цілодобово, 7 днів на тиждень, і може принести вам безліч переваг.

Ми проаналізували питання та зробили опити серед клієнтів, тому даний матеріал буде корисним для читання власникам бізнесу, які ігнорують створення сайту для своєї справи.

Переваги створення сайту

Підвищення впізнаваності бренду

Ваш веб-сайт - це те місце, де ви можете розповісти свою історію, продемонструвати свої продукти та послуги та встановити зв'язок з вашою цільовою аудиторією. Чим більше людей бачитимуть ваш сайт, тим більше вони дізнаватимуться про ваш бренд.

Збільшення продажів

Ваш веб-сайт може бути потужним інструментом для генерування лідів та збільшення продажів. Ви можете використовувати його для продажу продуктів або послуг онлайн, збирати інформацію про потенційних клієнтів та пропонувати спеціальні пропозиції та знижки.

Google Ad Grants

Наявність сайту дає можливість для використання Google Ad Grants. Пошуковий гігант Google надає рекламний грант $10 000/місяць для громадських проєктів. Ми допомагаємо бізнесу створити неприбутковий проєкт, який буде асоціюватися з вашим підприємством, що надасть додаткових клієнтів та підвищення репутації.

Наша агенція спеціалізується на отриманні рекламного гранту від Google. Ми допомогли отримати грант 20-ти організаціям та бізнесам у 2023 році. Заповнюйте форму та отримайте безкоштовну консультацію щодо гранту від Google.

Залучайте клієнтів з користю для суспільства!

    Сума гранту: $10 000/місяць

    Дедлайн: діє постійно.

Покращення обслуговування клієнтів

Ваш веб-сайт може слугувати центром обслуговування клієнтів, де люди можуть знайти інформацію про вашу компанію, отримати відповіді на свої запитання та вирішити проблеми. Це може призвести до покращення задоволеності клієнтів та лояльності до бренду.

Зниження витрат

Веб-сайт може допомогти вам заощадити гроші, автоматизувавши такі завдання, як обслуговування клієнтів та прийом замовлень. Він також може слугувати платформою для маркетингу вашого бізнесу, що може бути значно дешевше, ніж традиційні методи реклами.

Конкурентна перевага

У наш час більшість ваших конкурентів, ймовірно, вже мають веб-сайти. Наявність власного сайту гарантує, що ви не відстанете від них і зможете запропонувати своїм клієнтам такий самий рівень онлайн-обслуговування.

Підсумки

Інвестиція у веб-сайт - це розумне рішення для будь-якого бізнесу. Сайт допоможе вам розвинути свій бізнес, збільшити продажі та покращити обслуговування клієнтів. у нас ви знайдете найнижчі ціни на створення сайту під ключ в Україні, тому якщо давно хотіли створити сайт або оновити старий, то саме час звернутися до професіоналів. Ми допоможемо вам створити сайт, який буде привабливим, зручним для користувачів та ефективним для досягнення ваших бізнес-цілей.

Отримайте доступний сайт з дієвою структурою та рекламний грант на $10 000 від Google!

Залишайте заявку на безкоштовну консультацію!

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Також читайте

Illustration

Як НКО залучають кошти?

Основні стратегії та поради для залучення коштів неприбутковим організаціям.

Illustration

Актуальні гранти для бізнесу

Підбірка актуальних грантів для бізнесу України від закордонних партнерів.

Illustration

SEO для некомерційних організацій.

Розказуємо чому SEO таке важлива для некомерційних організацій.