Стаття

24 лютого, 2023

Міфи про Google Ad Grants (розвінчано)!

У світі, повному фейкових новин і ботів у соціальних мережах, добре мати надійне джерело, щоб отримувати перевірені факти. З нами ви легко розберетесь, де міфи, а де правда про Google Ad Grants.

Illustration

Потрібна допомога з налаштуванням Google Ad Grants?

Довіртесь нашим спеціалістам! Залишайте заявку на безкоштовну консультацію.

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Міф №1: Google Ad Grants не працює

Як і більшість інших речей, щось не працює, якщо ви не знаєте, як цим користуватися. Налаштування Google Ad Grant може бути складним і трудомістким.
Щоб отримати найкращі результати, вам потрібно знати, як знайти правильні ключові слова чи цільову аудиторію, скласти якісну рекламу, а також налаштувати ефективне відстеження конверсій та інших показників.
Наша команда експертів постійно проводить дослідження та аналізує масиви даних, щоб знайти, що для гранту Google працює найкраще.
Немає сумнівів, що Google Ad Grant працює, якщо його правильно налаштувати та керувати ним. 

Міф №2: гранти Google гарантує негайне збільшення надходження коштів на ваші збори

Google Ad Grant — це маркетинговий інструмент, основна мета якого — підвищити обізнаність про організацію, а це - перший крок у маркетинговій воронці. Чи очікуєте ви, що реклама в журналі чи газеті миттєво принесе вам більше пожертвувань? Так само і з Google Ad Grant. Він допомагає організаціям охоплювати нові аудиторії, а також налагоджувати та зміцнювати стосунки та довіру, щоб перетворювати відвідувачів у партнерів.

Міф №3: Ви не можете відстежувати рентабельність інвестицій за допомогою Google Ad Grant

Насправді, за допомогою безкоштовних інструментів, таких як Google Analytics і Google Tag Manager, відстежувати рентабельність інвестицій для Google Ad Grants досить просто. Процес включає кілька кроків, які допоможуть вам відстежувати конверсії, від визначення типів і категорій цілей до встановлення цінностей і налаштування вікон конверсії та моделей атрибуції. 
Це може бути трохи складно... Але, на щастя, наші спеціалісти можуть не лише налаштувати все для вас, але й пояснити це простими для розуміння термінами.

Міф № 4: якщо ви не витрачатимете 10 000 доларів щомісяця, Google скасує дію вашого облікового запису

Як саме Google визначає якість сторінки? Чесно кажучи (якщо ви не є членом команди Google), ніхто не знає напевно, як саме і яку формулу використовує пошукова система для оцінки контенту. Відомо, що Google цінує винятковий контент, який відповідає пошуковому запиту з багатьох ключових слів (довгих фраз), які користувачі гуглять найчастіше. Це принаймні чотири слова.

Інші статті по темі:

Illustration

З чого почати Google Grant
Google Ad Grant: що враховувати в першу чергу?

Illustration

Питання про грант Google
Найпопулянрніші питання клієнтів про Google Ad Grant.

Отже, якщо ви, наприклад, пишете про “допомогу”, то не варто зупинятися на цьому як на основному ключовому слові. Звузьте свою тему до невеликого, самодостатнього ключового виразу з декількох слів, наприклад «допомога особам з інвалідністю у Дніпрі». Це ключове слово не лише звузить аудиторію (до мешканців певного міста, певної категорії), але також звузить питання, відповідь на яке ви даєте своїм контентом.

Міф №5: якщо ви перевищите місячну суму в 10 000 доларів США, ваша організація повинна буде доплатити різницю

З організації ніколи не стягується плата за перевищення місячної суми гранту на рекламу. Насправді вам навіть не дозволено вводити вашу платіжну інформацію в обліковий запис Google Grants. Тому Google не зможе виставити вам рахунок, навіть якщо захоче.

Міф №6: якщо ви не витратите 10 000 доларів протягом одного місяця, залишок балансу переноситься на наступний місяць

Ні, ви не можете накопичувати грантові гроші. Невикористаний грант на рекламу “згорає”, і щомісяця надається нова сума в 10 000 доларів США.

Міф №7: для ключових слів для реклами встановлено обмеження ставки у 2 долари США

Колись це було правдою, але тепер це не актуально. Це один із найпоширеніших міфів! Використовуючи стратегію призначення ставок «Максимальна кількість конверсій», організації можуть ставити для ключових слів ставку у понад 2 долари США. 

Ось і все! 7 міфів про Google Ad Grant розвінчано. Як ви, мабуть, розумієте, ми вважаємо, що Google Ad Grant — це чудова можливість для некомерційних організацій розповісти про себе більшій аудиторії і виконати свою місію. 
Дізнайтеся, як працює Google Ad Grant , і прочитайте, як ми допомогли деяким клієнтам просувати їх справу та залучати нових користувачів. А якщо виникли запитання, наші спеціалісти радо допоможуть знайти на них відповіді.

Залишайте заявку на безкоштовну консультацію

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Інші статті про Google Grant

Illustration

Цільові сторінки
на піддомені

Цільові сторінки на піддоменах для підтримки Google Ad Grants.

Illustration

Розширені методи Google Ad Grants

Як використати Google Ad Grants на максимум, заощадивши час?

Illustration

Як отримати Google Ad Grant

Як отримати грант на рекламу своєї НКО в Google?