Стаття

28 лютого, 2023

Правила відповідності Google Ad Grant

Відповідність вимогам Google Ad Grant забезпечить активність і безперебійну роботу вашого облікового запису. Мета дотримання правил полягає в тому, щоб «перейти від безглуздих витрат до значущих конверсій».

Illustration

Щоб покращити взаємодію з користувачами та активувати релевантні оголошення, Google створив своє перше правило відповідності. Воно полягає в тому, що "немає ключових слів з одного слова". Ключові слова, які ви вказуєте у своєму обліковому записі Google Ad Grants, – це слова, які під час їх пошуку спонукають рекламне оголошення потенційно відображатися в результатах пошуку. Google визначив, що кожне з цих ключових слів повинно містити щонайменше два слова. Це правило №1.

Ключові слова з низькою оцінкою якості

В другому правилі сказано, що вам доведеться призупинити ключові слова, які мають оцінку якості 1 або 2. Показник якості – це показник релевантності ключового слова у ваших оголошеннях і на цільових сторінках. Тому Google просить вас призупинити ключові слова низької якості та не показувати для них рекламні оголошення.

Мінімальний рейтинг кліків (CTR)

Ще одне правило - це рейтинг кліків, як інструмент релевантності оголошень. Ваш рейтинг кліків дорівнює кількості людей, які натискають на ваше оголошення, розділеній на кількість людей, які переглядають його. Якщо ваш рейтинг кліків менше 5%, вам загрожує небезпека призупинення вашого облікового запису.

Інші статті по темі:

Illustration

Розширені методи Google Ad GrantsЯк використати Google Ad Grants на максимум?

Illustration

Якість проти кількості у GAG
Як ефективно керувати Google Ad Grants?

Географічне націлювання

Четвертий метод забезпечення релевантності оголошень для шукача заснований на геотаргетингу. Ви можете вказати, в якому географічному районі можуть відображатися ваші оголошення. Якщо організація не працює в конкретному регіоні, оголошення не повинні показуватися для його користувачів, оскільки це може призвести до негативного пошукового досвіду для останніх.

Відстеження конверсій

Ще одним правилом відповідності є відстеження значущих конверсій. До значущих конверсій, наприклад, належить заповнення форми, щоб дізнатися більше про вашу організацію, відвідати захід, приєднатися як волонтер, підписка на розсилку електронною поштою тощо.
Для відстеження конверсій необхідно встановити на сайті Google Analytics. Вимога гранту Google полягає в тому, щоб щомісяця у вас на сайті відбувалась принаймні одна значуща дія конверсії.

Структура облікового запису Google Ads

Ще одна вимога полягає в тому, що структура вашого облікового запису має відповідати найкращим практикам Google. Необхідно створити щонайменше дві групи оголошень для кожної рекламної кампанії. Група оголошень – це набір як ключових слів, так і рекламних оголошень. Кожна група має містити принаймні одне адаптивне пошукове оголошення.
Розширення Sitelink – це додаткова вимога до структури вашого облікового запису. Це невеликі посилання, які можуть з'являтися під оголошеннями та дозволяти людям переглядати інші сторінки на вашому веб-сайті. Як-от, якщо хтось гуглив тему, пов'язану з роботою вашої організації, ви можете мати основне оголошення, яке скерує їх, наприклад, до публікації блогу на вашому веб-сайті саме на цю тему. А потім під ним можуть бути додаткові посилання на інформативний блок, контакти чи конкретну сторінку сайта.
Це основні правила Google Ad Grant, про які слід пам'ятати. Варто також зважати на те, що правила Google постійно змінюються. Тому важливо постійно моніторити зміни і нововведення, аби підтримувати ефективність використання гранту на рекламу від Google. 

Потрібна допомога з керуванням Google Ad Grants?

Довіртесь нашим фахівцям! Залишайте заявку на безкоштовну консультацію.

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Інші статті про Google Grant

Illustration

Питання про грант Google

Найпопулянрніші питання клієнтів про Google Ad Grant

Illustration

Міфи про Google Ad Grants

Розвінчуємо найпоширеніші міфи про Google Ad Grants.

Illustration

Google Ad Grants для НКО

Усе, що потрібно знати про GAG некомерційним організаціям.