Стаття

12 червня 2024

Актуальні гранти для українських НПО у 2024 році

Ми продовжуємо публікувати актуальні гранти для неприбуткових організацій, які допоможуть вам отримати додаткове фінансування для реалізації своїх ідей. До вашої уваги список найактуальніших грантів на найближчі декілька місяців.

Polska Pomoc

Це програма, яка підтримує розвиток та демократизацію країн, що розвиваються, включаючи Україну. Ця програма фінансується Міністерством закордонних справ Польщі та реалізується різними партнерами, такими як державні установи, неприбуткові організації, наукові установи, місцеві органи влади та інші. В Україні програма Polska pomoc підтримує різні проекти, які сприяють розвитку демократії, прав людини, децентралізації, енергоефективності, освіти, культури, охорони здоров’я, сільського господарства та ін.

  Сума: до $12 000 000

  Дедлайн: безстроково.

Глобальний інноваційний фонд (GIF)

Це незалежна глобальна некомерційна організація, яка інвестує в соціальні інновації, які спрямовані на поліпшення життя і можливостей мільйонів людей в країнах, що розвиваються. GIF підтримує інновації з потенціалом соціального впливу, незалежно від того, чи це нові технології, бізнес-моделі, політичні практики, технології чи поведінкові ідеї.

  Сума: від $230 000

  Дедлайн: безстроково.

Google Ad Grants

Пошуковий гігант Google надає грант у розмірі $10 000/місяць на рекламу у своїй пошуковій системі. Все, що вам потрібно – це мати сайт та офіційний статус неприбуткової організації. Після підключення гранту, на ваш рахунок в Google Ads кожного місяця будуть начислятися $10 000. Грант діє безстроково, тобто фінансування не припиниться, поки ваш сайт відповідає вимогам Google.

Наша агенція спеціалізується на отриманні рекламного гранту від Google. У нашому портфоліо понад 15 організацій, які отримали грант та збільшили число своїх послідовників у рази. Заповнюйте форму та отримайте безкоштовну консультацію щодо гранту Google.

Global Fund for Women

Це один з провідних світових фондів, який підтримує ініціативи за гендерну рівність. Цей фонд виступає за права жінок та дівчат, надаючи гранти організаціям, які працюють у сфері прав людини, освіти, культури, охорони здоров’я та інших.
Global Fund for Women має спеціальну програму для підтримки жіночих фондів — організацій, які збирають та розподіляють ресурси для жіночих ініціатив у своїх регіонах. За свою історію, Global Fund for Women надав гранти на створення та зміцнення 35 жіночих фондів у 27 країнах, включаючи Україну.

  Сума: $5-$30 тис.

  Дедлайн: безстроково.

NEFCO (Північна екологічна фінансова корпорація)

Це міжнародна фінансова організація, яка була заснована у 1990 році урядами країн Північної Європи: Данії, Фінляндії, Ісландії, Норвегії та Швеції. Мета NEFCO — створювати покращувати екологію планети.
NEFCO надає гранти для різних програм і проектів, які сприяють енергоефективності, використанню відновлюваних джерел енергії, зменшенню викидів парникових газів та інших екологічних цілях. Портфель проектів NEFCO в Україні включає понад 150 проектів, з яких 80 відносяться до муніципальної сфери.

  Сума: до €20 000

  Дедлайн: безстроково.

Visegrad Fund

Visegrad Fund — це міжнародна організація, яка підтримує співпрацю країн Центральної Європи: Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини. Visegrad Fund надає гранти, стипендії та інші форми фінансування для проектів, які сприяють регіональному розвитку, прав людини, освіти, культури, науки, інновацій та інших сфер.
Visegrad Fund також організовує різноманітні заходи, конференції, семінари та виставки, які популяризують ідеї та досягнення регіональної співпраці.

  Сума: від €25 000

  Дедлайн: безстроково.

Отримайте рекламний грант на $10 000 від Google Ad Grants?

Залишайте заявку на безкоштовну консультацію!

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Також читайте

Illustration

Як НКО залучають кошти?

Основні стратегії та поради для залучення коштів неприбутковим організаціям.

Illustration

Актуальні гранти для НКО

Підбірка актуальних грантів для НПО України від закордонних партнерів.

Illustration

SEO для некомерційних організацій.

Розказуємо чому SEO таке важлива для некомерційних організацій.