Гайд

13 березня, 2023

Як налаштувати рекламну кампанію в Ad Grant

Коли ваш обліковий запис Ad Grant затверджено, настає час дізнатися, як налаштувати ефективну кампанію, яка збільшить цифрову присутність вашої некомерційної організації. Цей гайд - зручна покрокова інструкція для початківців, яка допоможе у налаштуванні рекламної кампанії Google Ad Grants.

Illustration

I. Налаштування та вибір параметрів кампанії

Крок 1: створити рекламну кампанію Ad Grants

Увійдіть у свій обліковий запис Google Ad Grants, перейдіть на панель “Огляд” та натисніть “НОВА КАМПАНІЯ”.

Illustration

Інший спосіб створити кампанію – натиснути меню "Кампанії" на панелі збоку, натиснути синій знак (+) і вибрати "Нова кампанія".

Illustration

Крок 2: мета та тип кампанії

А. Виберіть мету, якої ви хочете досягти для вашої кампанії. (Ви можете використовувати лише одну ціль для кожної кампанії). 

Illustration

Докладніше про кожну з цілей:

  • Продажі

    якщо прагнете заохотити людей до покупки

  • Потенційні клієнти

    якщо хочете збирати контактні дані та іншу інформацію через сторінку реєстрації

  • Трафік веб-сайту

    якщо хочете, щоб більше людей дізналися про вашу організацію, відвідавши ваш сайт

  • Увага до продукту та бренду

    якщо хочете, щоб люди дізналися більше про продукти та послуги, які ви пропонуєте

  • Впізнаваність бренду та охоплення

    якщо хочете охопити ширшу аудиторію

  • 94all

    Реклама програми (додатка)

    якщо хочете, щоб люди розглянули та встановили вашу програму (додаток)

Для облікових записів Google Ad Grants ви можете вибрати лише опції “Продажі”, “Потенційні клієнти” або “Трафік веб-сайту”, оскільки інші цілі недоступні для пошукових рекламних кампаній. 

В. Далі вам потрібно буде вибрати тип кампанії. Кожен тип має свої власні налаштування та визначає, де буде показуватись ваше оголошення. 

Illustration

Для неприбуткових організацій, які отримують безкоштовний кредит на рекламу Google Ad Grants у розмірі 10 000$ щомісяця, виберіть “Пошук” як тип кампанії. Так ваші оголошення відображатимуться поруч із результатами пошуку в Google.

Крок 3: назва та налаштування мереж

Введіть назву кампанії та зніміть прапорці для параметрів “Пошукова” та “Контекстно-медійна” мережі.

Illustration

Інші статті по темі:

Illustration

Розширені методи Google Ad GrantsЯк використати Google Ad Grants на максимум, заощадивши час?

Illustration

Якість проти кількості у Google Ad Grants
Як ефективно керувати Google Ad Grants?

Крок 4: обрання геотаргетингу

Виберіть релевантний геотаргетинг для вашої кампанії.
Ви можете вибрати конкретну країну, місто чи поштовий індекс.

Illustration

Якщо ви бажаєте, щоб ваші оголошення були більш націленими на конкретний регіон, виберіть опцію "Ввести інше розташування". Натисніть "Розширений пошук" і введіть назву місця або його координати, а потім натисніть "Зберегти".

Illustration

Крок 5: мова кампанії

 Виберіть мову, яка відповідає вашій неприбутковій організації.

Illustration

Крок 6: бюджет та стратегія ставок

Установіть бюджет кампанії на рівні 329$ (для Google Ad Grants). Також встановіть фокус на опції "Конверсії".

Illustration

Крок 7: додаткові посилання на сайт та розширення

Перевірте додаткові посилання на сайт, розширення виносок та викликів. Натисніть "Зберегти та продовжити" - і ваша кампанія готова!

Illustration

II. Налаштування груп оголошень

Перш ніж почати писати текстові оголошення, які відображатимуться в пошуку Google, вам потрібно створити групу оголошень. В обліковому записі Google Ad Grants має бути принаймні дві групи оголошень для кожної рекламної кампанії. Групи оголошень діють як "контейнер" для всіх ваших пов’язних ключових слів і значною мірою роблять вашу пошукову стратегію PPC ефективнішою.
Після натискання "Зберегти та продовжити" в попередньому розділі налаштувань кампанії, вас буде спрямовано на сторінку налаштування груп оголошень. Далі розкажемо про 4 простих кроки створення групиоголошень.

Illustration

Крок 1: назва групи оголошень

Визначтеся з назвою групи оголошень - найкраще використовувати певне ключове слово або об'єднуючу тему ключових слів, які ви плануєте використовувати.
Наприклад, ваша організація допомагає людям із захворюваннями органів зору. Якщо, скажімо, ви хочете запустити кампанію про різні захворювання очей, ви можете мати назви групи оголошень, як-от "Катаракта", "Глаукома", "Кон’юнктивіт", "Дегенерація жовтої плями" тощо.

Illustration

Крок 2: ключові слова

Якщо ви не досліджували свої ключові слова або якщо у вас немає на це часу, ви можете скористатися інструментом добору ключових слів Google. Він знаходиться праворуч на сторінці налаштування групи оголошень. Цей інструмент може бути корисним для пошуку ідей щодо пов’язаних ключових слів.
Якщо ви бачите відповідне ключове слово, клацніть знак (+) перед ним. Але не варто просто бездумно додавати всі варіанти ключових слів, запропоновані Google. Деякі з них можуть бути нерелевантними або більш відповідними для іншої групи оголошень.

Illustration

Крок 3: додайте ключові слова

Переконайтеся, що ці ключові слова тісно пов’язані одне з одним.
Ви можете використовувати комбінацію різних типів співпадіння ключових слів у кожній групі оголошень, щоб відсіяти нерелевантні пошукові терміни.

Illustration

Крок 4: правила відповідності Google Ad Grants

Google Ad Grants встановив кілька правил, яких повинні дотримуватися його грантоотримувачі. Одним з таких є принаймні 2 групи оголошень для кожної активної кампанії.
Відтак, на сторінці налаштування групи оголошень, просто натисніть "НОВА ГРУПА РЕКЛАМ" у нижній частині сторінки та повторіть крок 1 для налаштувань груп оголошень.

Illustration

Коли у вас буде принаймні 2 групи оголошень із відповідними ключовими словами, просто натисніть "Зберегти та продовжити".

III. Створення ваших рекламних оголошень

Ось так текстове оголошення відображається в пошуку Google.

Illustration

Ми підійшли до останньої частини – написання текстових оголошень. За допомогою них некомерційні організації можуть підвищити свою впізнаваність, залучивши більше людей на свій веб-сайт, привернути увагу потенційних благодійників, залучити більше волонтерів, пропонувати свої послуги тощо.

Illustration

Створення контенту для Google Grant
Значною мірою завдяки якісному контенту Google Ad Grant забезпечить вашій організації значні конверсії та додатковий трафік. Але як саме виглядає такий контент? І як це працює з Ad Grant? З'ясовуємо у цій статті.

Однак варто зауважити, що якщо рекламодавець, який не має гранта і платить за рекламу в Google, робить ставку на ті самі ключові слова, що й ваша організація, ваша реклама Google Ad Grants завжди відображатиметься під його платною рекламою.
Писати текстові оголошення не так складно, як здається. Ось прості дії з налаштування текстових оголошень.

Заповніть такі поля текстових оголошень Google

  • Кінцева URL-адреса

    Введіть URL-адресу, куди потрібно спрямовувати кожного, хто натисне на ваше текстове оголошення; використовуйте відповідну цільову сторінку, яка відповідає темі вашої реклами.

  • Заголовок 1

    Включіть одне з ваших ключових слів у перший заголовок, щоб показати релевантність вашого оголошення запитові користувача.

  • Заголовки 2 і 3

    Використовуйте ці заголовки для своїх закликів до дії або унікальних переваг продукту/організації; не пропускайте заповнення цих заголовків, оскільки вони допоможуть зробити вашу рекламу помітнішою (до того ж, вони не коштуватимуть вам додаткових грошей).

  • Шлях 1 і 2

    У цих полях не обов’язково має бути робоча URL-адреса. Але все ж заповніть цы графи, щоб дати користувачам уявлення про те, що вони побачать, натиснувши на ваше оголошення.

  • Опис 1 і 2

    Використовуйте ці поля, щоб виділити більше деталей про послугу чи продукт, які ви рекламуєте. Включыть сюди заклики до дії, щоб максимально використати доступні 90 символів.

Illustration

Як ми вже казали, акаунти Google Ad Grants повинні мати щонайменше 2 оголошення в кожній групі оголошень. Після заповнення всіх необхідних полів у першому оголошенні перейдіть до створення наступного, натиснувши кнопку "Завершити і створити наступне оголошення".
Наявність принаймні двох текстових оголошень у вашій групі дає вам можливість зробити А/В тестування ваших закликів до дії, формулювань чи інших аспектів тексту оголошення. A/B-тестування або спліт-тестування ваших текстових оголошень може дати вам уявлення про те, які оголошення ефективніші. На основі своїх висновків ви зможете внести необхідні зміни до своїх рекламних оголошень.
Якщо задоволені створеними оголошеннями - натисніть "Зберегти та продовжити", щоб остаточно переглянути налаштування кампанії.
Нарешті, натисніть "Перейти до кампанії".

Illustration

Вітаємо, ви готові до показу оголошень у пошуку Google!

Потрібна допомога з налаштуванням рекламної кампанії?

Довіртесь нашим спеціалістам! Залишайте заявку на безкоштовну консультацію.

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Інші статті про Google Grant

Illustration

Допомога з Google Ad Grant

Коли краще звернутися до спеціалістів з керування грантом Google.

Illustration

Міфи про Google Ad Grants

Розвінчуємо найпоширеніші міфи про Google Ad Grants.

Illustration

GAG: що змінилося у 2022 році

Що саме змінилося у 2022 році? Які зміни ще попереду?